Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kigyúrt nagyon férfias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kigyúrt nagyon férfias pasik jellemükben is nagyon érettek és férfiasak, vagy csak a csomagolás ennyire jó és egyébként csalódás az egész?

Figyelt kérdés
Nincs tapasztalatom a nagyon kigyúrt pasikkal, de tekintet alapján gyakran ostobának tűnnek.

2012. jún. 9. 02:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
58%

Ez is viszonyítás kérdése.

Valakinek ez olyan mint egy hobbi. Valakinek ez a szenvedélye. Ez tényleg ember függő.


De azért van egy szint, amire már-már csak azt lehet mondani, hogy feltűnni, kitűnni akar, kompenzálni akar valamit.


Ha valaki agyon van tetkózva, fehér trikóban szarrá gyúrva rohangál, akkor én azt inkább leprolizom, mint hogy azt mondom rá, hogy a Corvinuson jogot hallgat.

2012. jún. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
A gyúrásnak nincs célja, mint egy sportnak. Semmi olyat nem ad, mint egy sport. Ez a külsőről szól, a külsővel való túlzott foglalkozás pedig nem a férfiakra jellemző. De ez csak átlag, a többség. Én is lepődtem már meg azon, hogy az izomkolosszus értelmes és tanult volt.
2012. jún. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 ASOT ***** válasza:
ez így valóban általánosítás, van aki foglalkozik a külsejével mert nem akar lógó hasat meg melleket....
2012. jún. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nem kell lenézni a gyúrósokat.Akik meg a kevés tudást akarják kompenzálni izmokkal azok meg úgyis a saját köreikben mozognak.Akik gyúrnak de nem arról szól az életük azok meg legalább foglalkoznak magukkal és nem lusta dögök.
2012. jún. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
A nem gyúrás nem egyenlő a lusta dögséggel,mielőtt valaki belekötne amit az előbb írtam.
2012. jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Sokan tényleg ostobák és az ősember szintjén állnak, de ne essünk át a ló túloldalára, ismertem kifejezetten értelmeset is.
2012. jún. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok és én is " gyúrok " . Azért hogy magamnak megfeleljek és nem másért. Mind ezek mellett szorgalmasan tanulok, él tanulóként országos versenyekre járok csak a jövőmért és hogy legyen belőlem valami. Mind ezek mellett komoly is vagyok, de már azt érzem hogy így általánosítanak, lenéznek mert egy kicsit az átlagnál izmosabb vagyok, gondolják hülye is. Volt már benne részem, sőt még bebizonyítani sem kaptam esélyt :D lehet tartanak tőlem, ezért van sok csaj vékony " gelesztás " sráccal. Érthetetlen.
2012. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
esetleg megijedtek a helyesírásodtól (bocsi)
2012. jún. 9. 13:18
 19/26 anonim ***** válasza:
ez a probléma hogy a férfiasságot a mai emberek már a külsővel hozzák összefüggésbe.persze jól néz ki meg minden,de egyáltalán nem biztos hogy férfias a kisugárzás,viselkedés,felfogás.a nőiesség sem a tuti kinézetben,non-stop tip-top megjelenéssel függ össze,de ma már ebben a felszínes világban ki van tisztában ezekkel?:)
2012. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
a továbbiakban olyanok válaszát várom, akiknek tapasztalatuk van, és nem elvük meg nézetük
2012. jún. 9. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!