Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottam, pedig szeretem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam, pedig szeretem. Jó ötlet volt?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal, mert elhanyagolt, nem figyelt rám eléggé.

Ő azt mondta, próbálkozhatunk, ha szeretném, de én ott és akkor nem mertem, mert féltem, hogy megint el fog hanyagolni.

Elég friss kapcsolat volt, 3 és fél hónap. Viszont még mindig nem tudom elfelejteni.


17/L 17/F



2012. máj. 10. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
beszéljétek meg.
2012. máj. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ennek nem volt értelme.
2012. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De úgy éreztem, hogy csak szórakozik velem. Meg akartam tartani a büszkeségem.
2012. máj. 10. 09:58
 4/7 Diavolino44 ***** válasza:
52%

Ha 3 es fel honap utan elhanyagol akkor szerintem a legjobb dontest hoztad!

Idovel jobb lesz!

2012. máj. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát megtartottad:D Nem lehet te vártál el túl sokat a kapcsolatban? Mert előfordul, hogy az ember túl sokat vár meg sietetti.
2012. máj. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmit nem siettettem, nagyon visszahúzódó vagyok ilyen téren. Szerintem lehet, hogy a testiség volt a legnagyobb problémája, és azért hanyagolt el, mert hiányzott neki. Így akart kidobni :S
2012. máj. 10. 22:29
 7/7 anonim ***** válasza:

nálunk is ez volt, csakhogy én 8 hónap után szakított ugyanezért... még friss a dolog és nagyon hiányzik nekem. ő is szokott írni, hogy szeret és hiányzom de nem tesz semmit csak ír.

még most sem tudom, hogy jól döntöttem-e. látom már régi kérdés, mi lett végül?

2013. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!