Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lány vagyok, mindig olyan pasik találnak meg, akik engem nem vonzanak, azon meg észre sem vesznek akik tetszenek. Változhat ez, ha lefogyok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 14:17
1 2 3 4
 1/32 ASOT ***** válasza:
88%

őszinte leszek hozzád! Változhat igen!


de ez általában így van...akinek tetszünk az nekünk nem tetszik / aki nekünk tetszik annak mi nem testzünk.

2012. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
83%
Ha te igy jol érzed magad ne fogyj le elöbb utobb összejön szerintem igy is ugy is csak ne add fel könnyen
2012. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
28%
bálnavadászatot a törvény bünteti
2012. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
51%

Jaj, ne! Könyörgöm, csak azt ne mondd, hogy neked is a vékony, sportos testalkatú srácok jönnek be!


Épp tegnap akaszkodott rám egy ilyen duci lány és alig tudtam levakarni magamról. Úgy tapad, mint egy pióca, elszívja az ember vérét és még hisztizik is meg számonkéri rjtam, hogy miért nem írok vissza, miért nem akarok vele ismerkedni, amikor tudja magáról, hogy egy undorító, csúnya lány, hiszen ő maga ismerte be. Na akkor meg mit is akartok tőlónk helyes fiúktól csúnya lányok?!


Két duci jobban összeillik, ahogy én is vonzódom a vékony lányokhoz, akikkel jobban összeillünk.

2012. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
82%
4. válaszoló! ott a pont! kegyetlen válasz de őszinte és sajnos igaz...
2012. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
81%
Mit jelent az hogy duci? Egyébként csináld úgy ahogy jól esik. Nem muszáj neked alkalmazkodni. Nekem pl a ducibb lányok, sokkal jobban bejönnek,mint a vékony, modell alkatú csajok és szerintem rajtam kívül sokan vannak még akik így vannak ezzel.
2012. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
52%

de lol vagy...azon nem gondolkodtál, hogy formába kellene tenni magad?


duci lányokra jellemzö, hogy kicsit sokra tartják magukat. Ugyan miért járna neked jo pasi, ha hájas vagy?

2012. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
84%

" Nekem pl a ducibb lányok, sokkal jobban bejönnek,mint a vékony, modell alkatú csajok és szerintem rajtam kívül sokan vannak még akik így vannak ezzel."


Csak te meg a kérdezőnek nem jössz be.

2012. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
56%

4-essel egyetértek, bár rajtam is van felesleg, 10 kiló. Én úgy vagyok vele, hogy alapvetően tudom, hogy szép arcom van és csinos vagyok, de amíg nem fogyok le 55 kg-ra, addig nem akarok és nem is merek izmos pasiknál próbálkozni. Nem azt mondom, megnéznek, de én magamtól nem mennék oda, nem kezdeményeznék, mert még nem érzem magam elég jó nőnek.

Ha lefogysz, ez változhat, de ha nem, akkor el kell fogadni, hogy mindenki a saját szintjével illik össze és akkor nem lesznek hatalmas csalódások.

2012. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
57%

4. válaszoló. Ez milyen hozzáállás? Könyörgöm, én se vagyok 1 sál bél, mert van rajtam mit fogni! És mégse volt még 'duci' pasim. Sőt, olyan is volt, akinek olyan kockás volt a hasa, h az szemet gyönyörködtető. És miért? Ahogy az exeim mondták:

-A 45 kilós csajoknak még a csimőjük is szúr!

-Nem kutyák ők, h a csontokat szeressék!

-Mi értelme az egésznek, ha nincs mit fogni?

-Egy nő 60 kiló felett kezdődik! (persze nem 150 centisen)

Szóval nem értek egyet! Nem is akarok lefogyni, max egy kicsit izmosodni. Mert élvezem, h a csajok közt 'mellbedobással' győzök, és bátran felvehetek kivágottnál kivágottabb felsőket!

Nem kell ez a sztereotípia, h a vastag csajoknak nem lehet helyes, vékony/sportos... pasija!

Szánalmas az egész, h elvárják, h minden nő modellalkat legyen!

2012. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!