Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lány vagyok, mindig olyan pasik találnak meg, akik engem nem vonzanak, azon meg észre sem vesznek akik tetszenek. Változhat ez, ha lefogyok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 14:17
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Változhat ha lefogysz, de pusztán lefogyni nem elég, fejben is rendbe kell tenni a dolgokat. Én kövér kislány voltam, gimi elején lefogytam, mert meg akartam felelni az új közegnek. Azonban hiába fogytam le, belül ugyanaz az önbizalomhiányos kövér kislány maradtam, aki voltam és ennek köszönhetően hiába közeledtek hozzám olyanok, akik egyébként tetszettek volna, képtelen voltam elhinni, hogy ez megtörténhet, és így mindent elbaltáztam, nem tartottam magam elég jónak hozzájuk. Nagy elkeseredésemben vissza is híztam mindent, sőt többet is, ördögi körbe kerültem és tudom, hogy hiába fogynék le, akkor sem érezném magam érdemesnek semmire. Először agyban kell helyrerakni a dolgokat, a túlsúly általában nem ok, hanem okozat.
2012. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Ne azért fogyjál le, hogy tetszedj majd a pasiknak. Hanem magad miatt. Különben ez egy motiváció is lehetne számodra. Fordits előnyödre akkor ezt a mentalitásodat. Ne gondolj arra, hogy mi lesz ha lefogyok és akkor sem fogok senkinek tetszeni. Mert ezzel semmire sem mész. Ha ugy véled biztosan a túlsúlyod ennek az oka, akkor lépj a tettek mezejére, ha mégsem akkor lépj túl ezen
2013. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!