Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lány vagyok, mindig olyan pasik találnak meg, akik engem nem vonzanak, azon meg észre sem vesznek akik tetszenek. Változhat ez, ha lefogyok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 14:17
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Igazatok is van.
2012. jún. 9. 14:31
 12/32 anonim ***** válasza:
79%
Akkor nyugtatgasd csak magad ezzel.
2012. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Nem nyugtatom, inkább lefogyok.
2012. jún. 9. 14:35
 14/32 anonim ***** válasza:
59%

ma 14:31


Senki sem kötelezi a duci, kövér lányokat, hogy lefogyjanak, de ha egy vékony, sportos srácnak nem jön be a duci, kövér lány és az még továbbra is nyomul, nem veszi észre magát, akkor ott már elég nagy bajok vannak és arról nem tehetek, hogy nekem a vékony lányok jönnek be, nem az undorító, egészségtelen hájasak!

2012. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
85%

Kinek a pap, kinek a paplan. Mellékesen megnézném a legtöbb vasággyal 40 kilós csajt, h hogyan bír végigdolgozni egy 8 órás fizikai munkát, vagy ha nagyobb megerőltetésről van szó, majd' meghal. Büszke vagyok arra, h így nézek ki ahogy, és meg se kottyan ha 30-40 kilós dolgokat kell mozgatnom. Ja és nem parázok, h 'jajj, letörik a műkörmöm brühühü...'

Kedves kérdező: Ha jól érzed magad a testedben, ne változz. Nem szaad más kedvéért megváltozni, mert lehet, h onnan ezdve több pasinak fogsz tetszeni, de nem biztos, h jól érzed magad! Csak a saját kedvedért tegyél meg mindent! És ne a pasikért!

2012. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
És éljek 30 éves koromban macskákkal? :S
2012. jún. 9. 14:45
 17/32 anonim ***** válasza:
74%
Hát nekem nem kellene kovácsasszony... :D Kedves utolsó, azért 40-50 kiló egy kisebb esztergapad, azt még a szakmunkás csupa izom fiúk is ketten emelgetik :D. Durva lehetsz...
2012. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
100%
Szerintem még nem lett tisztázva a duciság, és kövérség fogalma!! Mert a duci lányok szépek lehetnek, a kövérek azok már kevésbé!
2012. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Nem durva, csak egészségügyi dolgozó, ahol a beteget mozgatni, cipelni kell, ha elájul el kell kapni... A 40 kilós embereket simán egyedül viszem...
2012. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
65%

Jó, hát 50 kiló 160 centi hosszúságra sokkal könnyebb, mint mondjuk ilyeneket emelgetni [link] ezt szerintem te sem bírnád...

Na meg az ilyen vasággyal negyvenkilós lányoknak is biztos sok cementes zsákot kellett pakolni. [link]

2012. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!