Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok (21+)! Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (21+)! Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van egy lány. Neten kezdünk el ismerkedni. Nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak. A lány vidéken tanul(t). Államvizsgázott, ezért nem tudott utazni, én egyszer leutaztam hozzá. Nagyon jól éreztünk magunkat. Azóta befejezte a vizsgáit, és elméletileg jövő héten jönne föl (nem csak miattam) dolgozni is, meg ilyesmi. Kicsit azonban úgy érzem, hogy mióta befejezte a vizsgát, azóta mintha távolságtartó lett. Aranyos, meg minden, de nem örül mindíg nekem annyira. Nem akarom túlspirázni a dolgot, mert még csak pár napja végzett, és lehet,h nem sikerült még helyreállnia, de félek, hogy csak eddig kellettem neki. Nekem tényleg nagyon szimpatikus, régen várok egy ilyen normális lányra.

2012. jún. 9. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egyszerüen más dolga is van meg stresszel esetleg az uj munka miatt izgul stb . Csak legyél mellette találkozzatok beszélgessetek sokat érezzétek jol magatokat nem lesz semmi gond
2012. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mit csináljak vele? Szívesen beszélgetnék, amíg összejön a találkozó, de az elmúlt 3 napban csak én hívtam. Ő nem nagyon keres, amikor beszélünk, akkor is mindíg valami közbejön, és nem tudjuk megbeszélni hogy mi legyen. Tudom, hogy 3 nap semmit nem jelent, főleg hogy 4 hónapja vagyunk kapcsolatban, és tényleg tök jól elvagyunk, de kezd idegesíteni, hogy ennyi idő után amikor végre együtt tudnánk lenni, akkor csússzon el az egész...
2012. jún. 9. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd,szerintem csak ideges.Most járt le fontos vizsgája,teljesen érthető,hogy stresszel.(Ahogy a felettem szóló is írta.)Szerintem ez csak ideiglenes.Várj még pár napot miután kijelented,hogy nem érdekled már őt,szerintem minden helyre fog állni:)
2012. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sry,fent kicsit kétértelműen fogalmaztam! Utolsó vok.Szóval úgy akartam írni,hogy szerintem ÉRDEKLED őt,és várj még,aztán ha elhanyagol,nem hív stb. akkor mond csak,hogy nem érdekled:D
2012. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!