Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti mit gondoltok erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit gondoltok erről? (lányok véleményét is várom)

Figyelt kérdés
Egész életembe csak a rosszat kaptam mindenkitől hogy milyen csúnya vagyok és hogy dagadt minden osztályból kirekesztettek az osztálytársaim szóval önbizalmam 0! Csúnya lánynak tartom magam lassan 4 éve van barátom és az ex barátnője mostanába olyan jeleket ad mintha akarna tőle valamit nagyon félek hogy elveszithetem mivel ő sokkal szebb :S de ha féltékenykedek akkor a barátom ideges lesz és rögtön előjön hogy mért nem bizok benne holott én csak nagyon félek hogy elveszitem őt! Állandóan lányokkal beszél mint barát de akkor is zavar mindenkitől félek és senkiben se bizok! Mit tegyek? Segítsetek! (képet priviben mutatok magamról hogy ha látni akar vki miért mondom magamra a csúnya szót)

2012. máj. 29. 21:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Na küldj képet.
2012. máj. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Ha szerelmesek vagytok nem számít ki hogy néz ki.Ha féltékeny vagy ne az exéd figyeld hanem a barátodat hogy hogy fogadja azokat a jeleket.Egy 4 éves kapcsolatot szerintem egy ex nem tud szétrombolni,ha mégis már előbb történt volna vlmi köztünk.Kiváncsi vagyok rád,ha tudsz mutass képet:)18/L
2012. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
mutatsz képet? :)
2012. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Nézd bizz meg barátodban akkor is ha nehéz , de ha tudod vagy érzed hogy szeret nincs okod aggodalomra . Ha már magadban nem bizol legalább benne probálj meg. És ezt beszéld meg vele is valahogy hogy ez téged nagyon zavar és nem akarod elveszteni stb
2012. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Szeretnék én is képet.
2012. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Ne izgulj a barátod biztos szeret :) Az én pasim is sokat lóg csajokkal régen zavart de mostmár megszoktam. Nem féltékenykedek és nem idegeskedek. Azóta sokkal felszabadultabb vagyok. :) Ne gondolj semmi rosszra. Csak bízz a barátodban. Az exét meg felejts el és jobban fogod magad érezni.
2012. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Régen én is hasonlóan vélekedtem, mint te.

Ha küldesz képet, talán tudok segíteni.

23/L

2012. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Jaj ezek a tapadós exbarátnők :-////// nyugi ha a párod szeret ugy sem fog ott hagyni :) küldj képet 16/l
2012. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
képet küldj
2012. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Na lássuk azt a képet! :)

Nyakamat rá, hogy meg fogunk lepődni...:D

2012. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!