Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mi is a helyes út?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi is a helyes út? Szex rögtön vagy várakozás?

Figyelt kérdés

A férfiak tényleg azt a nőt akarják, akit nehezebb megkapni?

Az elmúlt 1-2 évem katasztrófa a magánéletem szempontjából. Kezdem azt gondolni, hogy csakis bennem van a hiba. Volt egy srác, a második találkozás alkalmával már lefeküdtem vele, utána kb félévig találkozgattunk, azt mondta szeret, de bonyolult, nem heverte ki az előző bnőjét stb, nem lett a dologból semmi. Aztán jött egy másik srác, nagyon sokáig, hónapokig kerülgettük egymást, nem feküdtem le vele, csókon kívül nem történt semmi, tőle meg azt kaptam a fejemre, hogy "nem tudok ellazulni"....

Szóval, ha könnyen adom magam ribanc vagyok és nem kellek komoly kapcsolatra, ha meg várok, akkor frigid vagyok?? Komolyan nem tudom, hogy kéne viselkednem:(


2012. jún. 9. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahol a kettő között kellene lenned.. Főleg hogy már nem vagy szűz, nem kell kéretned magad félévig..
2012. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira nem lényeges szempont de szerintem kár váratni.

Jó mondjuk az első 2-3 napban az kicsit gáz

2012. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 2-3 hetet vártam az utóbbi két kapcsolatomban, és ez így teljesen jó volt.
2012. jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Arany középút!
2012. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én, mint férfi, magamból tudok kiindulni. Alapvetően csak akkor kezdek el járni egy lánnyal, ha érzem, hogy itt valami több van, mint fizikai vonzalom. De akkor pont lesz*rom, hogy 2 két vagy 3 hónap után jutunk oda, hogy szex is legyen. Ilyen szempontból talán egyedi eset vagyok, de ha érzelmek meg szerelem van a dologban, akkor nekem teljesen mindegy, hogy mikor történik meg.

Ha viszont semmi mást nem érzek, csak azt, hogy "hú, de megd*gnám", akkor viszont eleve nem is kezdek el így deklaráltam járni vele, hanem fűzögetem egy ideig(de nem hitegetem azzal, hogy járni akarok, meg szerelmes vagyok, meg stb.), és ha nem adja magát sokáig, akkor leépítem.

2012. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez annyira hülyeség. Nekem volt több komoly kapcsolatom is ami egyéjszakás kalandnak indult. Meg olyan is mikor "várattak", aztán végül ráuntam a dologra.


Szóval ha kívánjátok egymást, szerintem bűn várni.


22F

2012. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

van még valami, mi után biztos megkapom,h lotyó vagyok(lehet jogosan),van egy másik férfi, akinek felesége van...épp válnak, amikor először összekavarodtam vele, nem tudtam, hogy házas, nem hordta a gyűrűt sem...aztán kiderült, h felesége van, de nem működik a házasságuk, most épp válnak. amióta kiderült, hogy már nem is élnek együtt, bár papíron még házasok ugye, megint összejöttünk egy éjszakára...ne is reménykedjek abban, hogy ezek után ebből több is lehet?

2012. jún. 9. 23:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A legkomolyabb kapcsolatom kalandnak indult.


A másik kérdéseddel kapcsolatban, lehet több belőle, tarthat bármeddig, és lehet nagyon jó egy ilyen kapcsolat is, csak azt kell elfogadnod, hogy nem fog elválni. Bármit is mond.

2012. jún. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
inkább rögtön, ha rossz derüljön ki akkor 21L
2012. jún. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!