Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit, csináljak, ha belszerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit, csináljak, ha belszerettem a legjobb barátomba, aki a volt pasim legobb barátja is (aki még mindig szeret)?

Figyelt kérdés
A legjobb barátomba beleszerettem, aki fiatalabb és alacsonyabb is nállam, de tom h ő is szeret úgy, mert láccik rajta. De nem merem neki megmondani, h szeretem, mert közben meg aszt hiszi, h a tesójába vok szerelmes... és közben az a másik srác is szeret, aki a volt barátom, és ennek a srácnak is a legjobb barátja... kérlek, segítsetek!!!!
2008. ápr. 26. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudod mit;felejtsd el mindegyiket és azt is hogy pina van a lábad között, és inkább tanulj meg írni. Már az elképesztő hogy egyesek agyára egyik pillanatról a másikra le tud ereszkedni a rózsaszín köd...
2008. ápr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég kínos ügy, beszélj velük. Ha a volt pasid megsértődik, akkor ennyi az egész. De ha normális, akkor elfogadja, hogy mást szeretsz... Habár ezek nem lehetne valami komoly szerelmek. Inkább a komoly kapcsolatok felé sodródj!
2008. ápr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem az eszedért fognak ellopni, bébi!
2008. ápr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!