Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ad kitérő választ?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel nagyon jól elvagyunk és sokat lógunk együtt ezért sokan azt hiszik hogy egy pár vagyunk.

Sokan kérdezgetik tőlem és tőle is hogy tényleg együtt vagyunk e....és itt jön az ami nekem fura...

Ha tőlem kérdezik akkor egyszerűen megmondom hogy NEM!

De ha őt kérdezik akkor nem válaszol, illetve válaszol, de vagy azt mondja hogy "hát..." vagy "igen, együtt járunk....ide-oda:D" meg ilyenek....

Ez miért van?

Lehet hogy hülye kérdés de légyszi azért válaszoljatok! köszönöm


2009. júl. 3. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyértelmű. Arra vár hogy te jelezd neki hogy lehet valami köztetek és utána rád hajt. Szerintem...
2009. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt jó ha tudod, hogy egy fiú könnyen beléd szerelmesedik, ha sokat vagytok együtt. Azt felejtsd is el, hogy fiú-lány barátság, mert az eléggé ritka eset. Vagy ha te barátságot érzel, nem biztos, hogy ő is ugyanígy érez irántad: ezt sose tudhatod biztosan. És szerintem is érez vmi többet irántad, hiszen egyértelműen kétértelmű :D. Ha te nem akarsz vele járni, akkor sztem ezt a sokat együttlevést is szakítsátok meg. Ha viszont te is szerelmesednél beléfelé :D, akkor adj apróbb jeleket arra, hogy nyugodtan kezdeményezhet, de semmiképp ne te kezdeményezz!
2009. júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiú könnyen szerelmesedik? Ezt melyik pizsidben álmodtad? Nekem pont az a bajom, hogy nem tudok szerelmes lenni...vagyis egyszer voltam, de átvágott a lány.
2009. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én magamból indultam ki, de nyilván lehetnek kivételek.
2009. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!