Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha egy lány akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy lány akivel nem voltunk túl jóba beleszerettem? De hiába hívom el egy sétára, kitérő választ kapok. De mindig érdeklődik. Azt mondta ez nála természetes védekezés

Figyelt kérdés
Minden nap tartom vele a kapcsolatot valamilyen formában. Többször is próbáltam elhívni egy sétára, de mindíg volt kifogás. Mivel eggyütt zenélünk, csak "hivatalból"talizunk.
2009. júl. 23. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

természetes védekezés ??????????

sztem szimplán hülye

figyi hívd el magadhoz, aztán kész, ott már kuss van neki

2009. júl. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy tudja hogy tetszik nekem...Akármit kitaláltam mindíg "védekezett"de ha meg més nőkkel beszélgetek féltékenykedik.izzik a levegő közöttünk...Hogy vegyem kezembe az irányítást?
2009. júl. 23. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem mond meg neki a tutit, de tapintatosan, ha meg az sem segit, ak meg hagyd!

v az is lehet, h csak kereti magat, es ezer sokszor kell kerned, hatha vlmi lesz! :)

2009. júl. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Agusztus 1.én elmegyünk egy baráti társasággal túrázni. Ott leszünk kb 5 napig. Nem volt biztos, hogy megyek de eltudtam intézni, majd kiugrott a bőréből...ebben az 5 napban bízok. ha itt nem lesz semmi akkor sose...egy bajom van ha szerelmes vagyok akkor néha leblokkolok...fránya szerelem..
2009. júl. 23. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!