Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit higgyek? Mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit higgyek? Mit tennétek a helyzetemben? Miért vár a szakítással?

Figyelt kérdés
Van egy lány szeretem, januárban eléggé közel kerültünk egymáshoz és azt hittem hogy lesz is belőle valami, aztán végül összejött mással, de most visszajött hozzám (nem tudom hogy miért) és azt mondja nekem hogy ez most más mert hülye volt meg hogy vak volt csak adjak neki egy kis időt, azt mondja hogy azért kell idő hogy szakítson vele, de miért kell ahhoz idő?Tudni kell hogy azzal van eggyütt akivel januárban összejött, és nem tudom hogy most mit tegyek?
2012. jún. 10. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
felejtsd el ezt a csajt, míg nem késő
2012. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

te vagy a szamár a kapcsolatotokban!


ha nincs ló jó a szamár is...neki nem jött össze a lóval most visszament a szamárhoz...


hagyd ott a fr@ncba!

2012. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyit drámázik, akkor nem való neked.
2012. jún. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talon vagy...
2012. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Lehet, hogy tapasztalatlan és maga sem tudja még, hogy milyen pasi illik a legjobban hozzá.


Viszont szerintem te pedig ismerkedj másokkal is.


Ez rád nézve még akár veszélyt is jelenthet, ha mondjuk a pasija rosszul viseli a szakítást majd és esetleg a dühét rajtad is kitölti.

2012. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-4 igaza van ne mert megint meg fogja veled csin h el hagy es utanna megint te iszod meg a levet tapasztalat ... 23 f
2012. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!