Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá, hogy komolyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy komolyodjon meg és figyeljen rám jobban? (lennt)

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hónapja vagyunk együtt, de egyre inkább azt veszem észre, hogy nem érett meg egy komoly kapcsolatra és néha "megfeledkezik rólam". Ha megbánt valamivel és komolyan próbálom neki elmondani, hogy mi volt a probléma nem válaszol semmit csak nevet egyet és jól szórakozik a kiakadásomon, ami persze mégjobban felhúz. Nagyon szeretem és nem akarom ilyenek miatt elveszíteni. Légyszi segítsetek. (az értelmes válaszokat előre is köszönöm)

#megfeledkezik
2012. jún. 10. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
majd az idő segít ezt nem te diktálod
2012. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sztem te jobban ragaszkodol hozzá, mint ő hozzád, és ezt ő is tudja.

Milyen idősek vagytok?

2012. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem bunkóságból de mond meg neki hogy ha nem változik meg otthagyod..ennél jobbat érdemelsz
2012. jún. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi 20:53 :) említettem már neki, hogy változzon de erre sem kaptam értelmes választ csak hogy ő sem tökéletes.. és hogy majd megpróbál változtatni..
2012. jún. 10. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:
A törődést nem kell megtanulni, az magától jönne, ha szeretne.
2012. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vannak olyan pasik, akik tényleg nem értik, de tényleg. Ezt már én is tapasztaltam, lehet hogy nem érti és nem is tehet az egészről. Lehet, hogy később fog rájönni, hogy mi a helyzet.

Azért próbálkozz mondogatni neki, hogy próbálja komolyan venni, nem viccelsz azzal, hogy ő téged tényleg megbántott.

2012. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hű, de ismerős reakció! nem tudod rávenni, hidd el. minden nő azt hiszi, hogy ő lesz az, aki megváltoztatja a "rosszfiút".

amíg nem lesz valakibe hótt-sült-őrült szerelmes, ilyen lesz a lányokkal (de még lehet, hogy akkor se tudja magát teljesen meghazudtolni). megkockáztatom, hogy van más is melletted neki :((((

nem riogatásból mondom, csak kifogtam már ilyen pasit :(

2012. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
21:18 erre már énis gondoltam :( de nagyon szeretes és sokat vagyunk együtt .. bár néha vannak érdekes dolgai. de félek, hogyha túlaggodalmaskodom a dolgot akkor megijesztem és elhagy :(
2012. jún. 10. 21:33
 9/9 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2012. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!