Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a feleségem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a feleségem. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Amióta a gyerekünk megszületett a feleségem teljesen átnéz rajtam. Segítek itthon, amiben csak tudok, elmegyek kettesben a gyermekünkkel, hogy a páromnak legyen ideje magára is, sokszor a nagymamák vigyáznak a kislányunkra, hogy elmehessünk valahova kettesben, vagy együtt tölthessünk egy kis időt otthon, nyugalomban. Mindent megtettem, hogy a családomnak mindene meglegyen, de a feleségem egyáltalán nem közeledik felém, ha pedig én próbálkozom, akkor elutasít. Már hónapok óta nem feküdtünk le egymással, de ha megpróbálom megölelni, vagy összebújni vele, akkor is hamar leráz.

A kislányunk már két éves, tehát a szülés sem most volt. Az elmúlt két évben egy kezemen meg tudom számolni hányszor szeretkeztünk vagy bújtunk össze.. Pár hete egy osztálytalálkozón találkoztam a volt középiskolai barátnőmmel, akivel három évig voltunk együtt. Sokáig beszélgettünk, aztán a hétvégén megtörtént, és lefeküdtem vele. Nem tudom, mit tegyek most, össze vagyok zavarodva. Elmondjam a feleségemnek?


2012. jún. 11. 12:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
27%
Ne mond el. Sőt! Csald meg még egyszer.
2012. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
60%

Az a kérdésem,mennyit beszélgetsz a feleségeddel?

Hanyagolod?Csak szexelni akarsz vele?

2012. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
32%
Nehogy elmond. Beszélj a feleségeddel, hogy ez így nem jó. Ha továbbra sem változik a helyzet, akkor fenntarthatsz egy szeretői viszonyt.
2012. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 tetro ***** válasza:
65%
Szerintem nem mond el. Tudom, hogy az erkölcs mást diktál, de valójában senkinek nem lesz jobb. A feleségednek bántja majd az egoját, a konfliktust még jobban elmélyíti köztetek, meg nem történt meg nem lesz tőle. Inkább azon gondolkodj, hogy van-e értelme együtt maradnotok.
2012. jún. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
39%
Saját magának köszönheti.Ha elmondanád,hogy te ezt tovább így nem csináld, talán észbe kap. Ha meg nem,akkor van élet a válás után is.
2012. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
44%
Pont pár napja volt egy "Megcsaltam a férjem. Mit tegyek?" kérdés itt kiírva. Elég szomorú.
2012. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
68%

Nem ártott volna ELŐTTE beszélni a feleségeddel. Amit sosem értettem: ha nem jó, és nem lehet változtatni rajta, akkor miért nem lehet az egészet tisztán? Véget vetni annak, és belekezdeni egy újba.

Szerintem mondd el, de előtte gondold át, mit szeretnél, hová akarsz eljutni.

2012. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
79%
Ja, és nem "megtörténik" az ilyesmi, hanem "megteszik". Nem erkölcscsőszködésből, csak hogy legyél őszinte magaddal.
2012. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
84%

"Véget vetni annak, és belekezdeni egy újba."

Két éves gyerek mellett?

2012. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
57%
Nehogy elmondd! A feleséged sz@rik rád, érthető hogy ez lett a vége, és azért sem kizárt hogy még párszor előfordul ilyen eset(akár rendszeresen), de jobb ez titokba marad mert gondolom nem szeretnél csóró hétvégi apuka lenni.
2012. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!