Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legyőzhető a belső vágy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyőzhető a belső vágy valaki iránt, ha igen, hogyan? 15f

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel korábban egész jóban voltunk, csak aztán számos összetűzésbe keveredtünk, méghozzá elég súlyosakba (pl vallás), de ennek ellenére a viszonyunk teljesen nem romlott meg soha, csak aztán nem rég kiderült, hogy olyas valamiért "nem kedvel" amit kb. minden barátja/barátnője csinál egy-két kivétellel (ivás, dohányzás). Ez, és még efféle apróságok miatt gyakran változik róla a véleményem negatív irányba.

DE mindezek ellenére ég bennem a vágy iránta, vagy nem is tudom minek nevezzem... szeretem a közelségét, ha ránézek, megnyugtat, csak aztán eszembe jutnak a fenti dolgok...

Mit lehet ezzel kezdeni?


2012. jún. 11. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:

A te korodban elég ha egyszer rárántasz, és vége a lelki bánatnak.


25/F

2012. jún. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
keresd benne a negatív dolgokat, hogy miket nem szeretsz benne.
2012. jún. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaj, ne játszd már a felnőttet 15 évesen. Belső vágy meg ilyen hülyeségek ennyi idősen. Halvány lila fingod sincs, miről beszélsz öcsém.
2012. jún. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem szándékozom a felnőttet játszani, tisztában vagyok vele, hogy az efféle gondjaim hamar elillannak, és a későbbi problémáimhoz, azaz a "felnőttek" problémáihoz képest ez semmi jelentőséggel nem bír, de nekem most, ebben a pillanatban van szükségem segítségre, és hogy Önnek nem voltak efféle problémái ebben a korban, az nagyon jó, de ettől nem hinném, hogy joga lenne ilyen hangnemben beszélni velem. Tisztelettel kérem, hogy máshol tessék oltogatni a következő generációt ;)
2012. jún. 11. 16:39
 5/10 A kérdező kommentje:
Első: kösz a tippet, de napjában többször is gyakorlom a dolgot, de nem segít ;)
2012. jún. 11. 16:41
 6/10 anonim ***** válasza:

ohóó..szerencséd mert rádtalált a mester :DD


kontrolláld megad. ez a lefgontosabb. gondolj bele. kell neked valaki akivel állandóan csak balhézol? nem. :) adj esélyt magadnak, hogy találj egy olyan lányt akivel minden jó lehet. ezzel a csajjal meg maradjon a köszönő viszony, szia szia a folyasón, de ennyi a max.

2012. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

*magad

*legfontosabb

meg ilyenek :D fáradt vagyok bocsi

2012. jún. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy 15 éves vagy fogalmazásod nagyon jó.


19/L

2012. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Emlékszem régen én is ilyen legény lehettem. 15 éves siheder. Tele bájjal, keserűséggel a felnőttek világa iránt. Ez már a multé. Már csak keserűen vagyok vidám. Főleg ha üldögélek. Na de ez lényegtelen nemdebár?

Szerintem ez annyira komplex problematika, hogy nem érdemes feszegetned. Gondolj másra. Pl. elmélkedj és tűnődj többet szerintem.


Egy 24 éves, böszme fiatalember hozzászólása

2012. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#6: KÖszönöm,de nem "állandóan balhézok vele", csak volt egy-két igen negatív pillanat, de alapjába véve jóban vagyunk... bár lehet hogy ezzel is csak magamnak hazudok...? :S

#8: Köszönöm, igyekszem.

#9: Köszönöm, bár nem teljesen világos, amit írtál. :D

2012. jún. 14. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!