Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek mi a fontosabb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi a fontosabb? Hogy egy lány szép vagy kedves, megértő legyen?

Figyelt kérdés
Én olyan vok aki annyira nem szép de azért nem is csúnya, de viszont mások szerint megértő, kedves, segítőkész és okos vagyok. Nektek melyik a fontosabb, hogy egy lány inkább külsőre vagy belsőre legyen szép?
2012. febr. 21. 16:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Őszinte leszek. Lehet egy csaj bármennyire empatikus, tündi-bündi aranyoska, ha nem tetszik nem tudok beleszeretni.
2012. febr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kedves és megértő legyen. Az engem kárpótol akkor is, ha nem éppen top modell.
2012. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A közhely szerint a külsőt vesszük észre elsőnek, így azzal indul az ismerkedés. Én egyetértek ezzel, de kiegészítem annyival, hogy a szépség relatív. Lehet, hogy valakinek a modell alkat a szép, más pedig az átlagos nőket tekinti álmai netovábbjának, szimplán azért, mert számára ők nem tűnnek átlagosnak.

Számomra az a legfontosabb, hogy be legyen elszállva magától egy nő, mert nincs rosszabb annál, ha valaki tudja magáról, hogy szép, és ezt ki is mutatja.

2012. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
vigyázzatok a kérdező fiú, Bencének hívják xD
2012. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
én nem álszenteskedek itt neten, nekem a külső fontosabb, de ha elviselhetetlen a csaj akkor hiába k*rva szép, úgyhogy a belső is fontos.
2012. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. febr. 21. 16:55
 7/14 A kérdező kommentje:
nem bencének hívnak!!! hanem az én felhasznim jelszavát elfelejtettem és ezért a tesómét használom!
2012. febr. 21. 16:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérj emailban újat.
2012. febr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
azt akartam csak nem még nem jött meg és ez fontos volt egy fogadás miatt is meg amúgy is
2012. febr. 21. 17:00
 10/14 anonim ***** válasza:
egy fogadás miatt tetted fel a kérdést?? szégyen vagy!
2012. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!