Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik és nagyon kelendő (még Szűz) SZinte minden este vannak nála fiuk de nem történik semmi csak udvarolgatnak neki, engem ez zavar és szeretnék járni vele! DE nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lánynak t9bb barátja is volt decsak futó pár napos kivéve 1 et mert az sokáog ment és neki még sztem mindig tetszik a fiu mert smárolt is vele azóta és ez is egy ok amiért nem mertem vele járni
2011. jan. 4. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
szerintem egy ribanc, legalábbis ahogy leírtad, az jön le :D
2011. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne tutyimutyiskodj! Állj elé, és mond el neki mit érzel. Ez ilyen egyszerű ám.
2011. jan. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek után nehezen hinném el, hogy szűz. De akár az akár nem, akkor is úgy viselkedik, mint egy útszéli k*rva.
2011. jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!