Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy elhiggye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy elhiggye őt szeretem? Segítség

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szóval volt 5 évig barátnőm, decemberben szakítottunk, februárban összejöttem egy csajjal, 2 hónapot voltunk együtt aztán visszamentem a barátnőmhöz, mert meggondolta magát. A lánynak nem mondtam semmit egyik napról a másikra léptem le. Csak most már megbántam, mert vele akarok lenni, szakítottam a barátnőmmel, hétvégén találkoztam a lánnyal és elmondtam neki, hogy vele akarok lenni. Erre azt mondta, hogy nem lesz nekem tartakék, ha nincs a másik jó lesz ő is. Végülis igaza van ha az ő szempontjából nézem a dolgokat. De megbántam és szeretem. Mit csináljak?
2012. jún. 11. 17:47
1 2
 1/14 okoska31 ***** válasza:

ahogy Te is írtad, igaza van.

és mivel nem mehet biztosra, hogy nem fogsz megint lelécelni, nem akarja fájdalomnak kitenni magát - márpedig a bizonyítás nem melletted szólt eddig.

Ha tényleg annyira szereted, akkor sok kitartással mellette, udvarolj amíg csak bírsz - hátha megjön a bizalom.

de hosszú folyamat, és ha csak egyszer is meginogsz, akkor kampec.

ennek mentén gondold át még1-szer, hogy tényleg annyira szereted-e.

2012. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Orchidea24 válasza:
Bizonyítanod kell neki!
2012. jún. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vegyél egy eljegyzési gyűrűt. Az még nem házasság, de én a helyében a nyakadba ugranék, ha csak az lenne a bajom, hogy nem bízok benned. Mondjuk, kérdés, hogy mennyi idős vagy, mert ez a gyűrű dolog 26-27 évesen nem idétlen, de tizen évesen, vagy 20-21 évesen égés. És kérdés, hogy mennyire szereted...
2012. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
23 vagyok, a lány 19
2012. jún. 11. 17:52
 5/14 anonim ***** válasza:

Gyökér dolog volt csak úgy lelépni mellőle, ne csodálkozz, ha ezek után nem akar.


Gondold el fordítva a helyzetet... te hinnél neki, ha aztmondaná ezek után, hogy szeret?

2012. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
akkor ne gyűrűzz :) Azt hittem, idősebb vagy. Kitartás!!
2012. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem volt gyökér dolog!! miért lenne az? Így érezte jónak akkor!! Az lett volna gyökér dolog, ha a lány mellett marad úgy, hogy azon gondolkozik, hogy lehetséges, hogy rossz döntés volt az előző kapcsolatának véget vetni. Most legalább 100%-ig biztos, hogy a másik lánnyal akar lenniés nem az exével! Az vesse rá az első követ, aki nem bántott még meg senkit....
2012. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szó nélkül csak úgy otthagyni másvalakiért igen is gyökér dolog. Szakított volna vele rendesen, akkor elmondhatná magáról, hogy korrekt volt. Így nem.
2012. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerinted azt a kérdést tette fel, hogy "gyökér vagyok, vagy nem vagyok gyökér?" A kérdésre válaszolj. Ha arra nem tudsz, akkor ne kommentáld, nem kell szidni, van így is elég baja...
2012. jún. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én sem hinnék neked a lány helyében, még ha tudnám is, milyen biztos vagy az érzéseidben. Csak az a baj, hogy minden hónapban mással akarsz lenni.
2012. jún. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!