Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mi volt a legirritálóbb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi volt a legirritálóbb, amit egy lány csinált veletek vagy a jelenlétetekben?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 17:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Másik pasival foglalkozott, flörtölt vele szinte, még a kezemet sem fogta meg, lesz*rt.
2012. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
köpött...
2012. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
hányt
2012. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
17:57 : Egy kicsit értelmesebb hozzászólásokat vártam...
2012. jún. 11. 17:59
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Várni éppenséggel várhatsz csak nem fogsz kapni ....
2012. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
szart
2012. jún. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ismert 3.kerületi szórakozóhelyen voltunk a barátnőmmel meg még néhányan.Elmentem onnan ahol ők vannak mert egy kicsit ki akartam menni a levegőre ahol nincs zaj,ez egy elég nagy területen van.Éppen vissza mentem volna amikor egy részeg ember durván meglökött hátulról.Nem akartam balhét,el akartam menni,de újra meglökött olyan erősen,hogy nekiütődtem a mellettem álldogálóknak.Ekkor elfogyott a türelmem és kapott egyet az arcába amitől összeesett.Nem lett semmi baja csak egy pár percig padlón volt.

(nem akarok itt felvágni,az igazsághoz hozzá tartozik,hogy emberünk olyan részeg volt,hogy alig állt a lábán,szerintem egy lány is kiütötte volna)

Jöttek a biztonsági őrök,akik meg ott álltak mutogattak rám,hogy én balhézok.Hiába mondtam,hogy engem támadtak meg és én csak védekeztem,ezek nem értették meg,el kellett mennem.Amíg kísértek engem a kijárat felé,felhívtam a barátnőmet,hogy ezek kitesznek engem és jöjjön ki a hídhoz beszélni.Akkor elmondtam neki mindent,hogy mi történt,ő meg mondta,hogy csak menjek haza nyugodtan-nem volt még olyan késő ilyenkor még jártak az utolsó buszok- majd holnap találkozunk.

Én meg azt hittem,hogy nélkülem nem akar maradni,hanem eljön ő is velem.Csalódtam mert ő inkább visszament bulizni.Nagyon szomorú voltam.Nem is mondtam neki,hogy jöjjön el ő is,mert ezt olyan magától értetődőnek gondoltam.

Ez még rosszabbul esett nekem,mint az hogy igazságtalanul elzavarnak onnan.

24F

2012. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A nők ebben a témában szívesebben nyilatkoznak. A pasik szégyenlik a barátnőjük botlásait?
2012. jún. 11. 18:25
 9/18 anonim ***** válasza:
Az én szótáramban az irritáló azt jelenti,amit elviselek, de rohadtúl nem nézek jó szemmel. pl ha egy lány az én jelenlétemben csámcsog, szürcsöl vagy hangosan böfög, ez nem hogy irritáló egyenesen kiábrándító. Amit a pórul járt srác írt, az szerintem sokkal inkább egy kúrvaszemét húzás volt a csaj részéről,mintsem irritáló. Ha botlásra vagy kíváncsi, akkor tedd fel úgy a kérdést!
2012. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Lesmárolta az ex pasiját a jelenlétemben.
2012. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!