Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Ti ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ti ilyen helyzetben mit gondolnátok/éreznétek/csinálnátok?

Figyelt kérdés

Szóval. Hogyha van egy fiú, aki haverod és akinek bejössz (ez lennék én), és ő elmondja neked mit érez, de te nem viszonzod azt.

Akkor ennyivel le van rendezve, vagy lenne utána valami egyéb következmény. Nem tudom, például elkerülöd egy ideig, vagy kerülöd a társaságát, vagy egyáltalán vége a haverságnak, vagy haverok maradtok, vagy akármi más? Szóval értitek. Értelmes válaszokat megköszönöm.


16/F


2012. jún. 11. 21:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egy darabig nem csinálnék semmit, de ha ez érezhető lesz a barátságban, akkor megbeszélném veled, hogy most szerinted nem változott e meg vlmi, és miért.

Sok sikert!!:|

2012. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Dettó ugyan ez avn velem is... Csak pont fordítva. :D

Ha már itt tartunk, szívesen venném, ha leírnád üzibe, hogyha veled történne ez, akkor te mit mondanál a csajnak. ;D

Amúgy nem tudom... Én ugyan úgy jóba lennék a sráccal(azaz veled. :D). Vagy ha nagyon nem jönnél be, vagy úgy érezném, hogy már szinte "megfojtasz" és üldözöl, akkor messzire elkerülnélek. :)

L/15

2013. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!