Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom folyton káromkodik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom folyton káromkodik. Hogyan szoktathatnám le róla?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar, sokat olvasok, verseket írok, nem káromkodom, de hozzá még a kocsisok is jegyzetelni járnának... :( Mit tegyek? :( Már észre sem veszi, hogy b+-el meg k.-val kezdődik minden mondata :(((
2012. jún. 11. 21:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
ha káromkodsz nincs több szex
2012. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
ha káromkodik 1 hétig nincs szex :)
2012. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
hát nagyon nem tudsz mit tenni azon kívűl, hogy megmondod neki hogy téged ez felettébb zavar.. de tényleg! szerintem megértené és magába nézni kicsit, hogy valójában egy tróger beszél így..
2012. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Marada ***** válasza:
Vágd állcsúcson
2012. jún. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Küldd el hozzám! Elszégyellné magát a kis &@{##Đ[ @>&#}{#&. Ja.
2012. jún. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem nézhet több South Parkot.Amúgy meg ha káromkodik,akkor egyezzetek meg,hogy minden egyes csúnya szó után bedob 10 forintot egy perselybe.A gatyája is rá fog menni:DHogyha leszokott a káromkodásról,akkor persze visszakapja.
2012. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Sid1986 válasza:
100%
szólsz neki hogy ez neked mennyire zavaró b+meg
2012. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Ezerszer szóltam érte, kértem finoman és határozottan, de egyre nehezebben tolerálom...

Mindig megmagyarázza, miért káromkodott.

Vagy ha szólok, akkor elvicceli, és a csúnya szó szinonimáját használja...A ló nemi szervét! Vagy a Sarkon álló nénik édesanyját!

És én nem tartom viccesnek...

2012. jún. 11. 21:14
 9/23 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy közönségesnek tartod a káromkodást.
2012. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi a párommal mindketten sokat káromkodtunk sajnos, de mert szép lassan szeretnénk gyereket, gyerek mellett meg nem akarunk így beszélni, kitaláltuk a "káromkodsz?fizess!" játékot. Amint elhagyja a szánkat valami csúnya szó, megy a perselybe 100 Ft. 2 hetente nő a bedobandó összeg. Egész jól haladunk. Te is kipróbálhatod ezt.
2012. jún. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!