Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen mértékbe fogadható el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mértékbe fogadható el ha egy lány káromkodik?

Figyelt kérdés

Ha nem figyelek rá gyakran beszélek - de csak szoros baráti körben - csúnyán.

Néha mikor valamit nem hiszek el szoktam használni az "A lóf*aszt!!" kifejezést. Valamint ha valami szar dolog történik velem mondom, hogy ba*szki.

Mennyire toleráljátok ezt? Fiúk előtt próbálom visszafogni de néha becsúszik.


2012. máj. 12. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
18 éves korig elfogadható
2012. máj. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint a fiúk egyáltalán nem tartják nőies ez sem...

19/L

2012. máj. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én igyekszem egyáltalán nem káromkodni, elvárom ezt viszont.

17/f

2012. máj. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igaza van az előző kommentelők egyikének, nem nőies. de a srácoknak sem áll jól. általában azok káromkodnak a legtöbbet akiknek nincs nagy szókincsük.
2012. máj. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem elég ékes szókincsem van :D Csak a megdöbbenésemnek gyakran így adok hangot.
2012. máj. 12. 23:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt nem szeretem, mikor minden második szavuk az, hogy b.meg, de amúgyis jobban djazom a nemkáromkodókat.
2012. máj. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én csak a heves érzelmi reakcióknál szoktam káromkodni, az is elég önkéntelen. Ha barátommal csak úgy beszélgetünk, nem káromkodok, de pl múltkor belerúgtam a küszöbbe, és vérzett a lábam, meg minden, akkor önkéntelenül is felordítottam, hogy "áááh, bmeg, kva küszöb, hogy rohadjál meg". Nekem amúgy inkább csak a kva szó, meg a bmeg férkőzik bele a mondataimba, de mondom csak ilyen érzelemkitöréseknél.

És ettől függetlenül szerintem jelentős szókinccsel bírok, sokat olvasok, országos pályázaton is nyertem novellákkal. És eddig még egy srác se szólt érte, hogy ne beszéljek csúnyán, mivel nem jellemző.


21L

2012. máj. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha nem minden mondatod végén van egy ilyen, és amúgy aranyos vagy akkor klassz, néha én is eleresztek pár baxxameg a kúva életet ^___^

f18

2012. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!