Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Randiznátok olyan fiúval, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok olyan fiúval, aki 7 évvel idősebb és alacsonyabb nálatok?

Figyelt kérdés

Még nem találkoztam az illetővel személyesen, de hónapok óta emailezünk és nagyon sokat tudunk egymásról. Abszolút nem olyan célból kezdtünk el emailezni, hogy majd később randizzunk, csak egy fórumon alakult ki egy beszélgetés közöttünk, amit később privátban folytattunk, és most már mindenféle más témákról is beszélgetünk...


Nekem nagyon szimpatikus, nagyon hasonló a gondolkodásmódunk, az érdeklődésünk és az ízlésünk is, és sokat gondolkodom rajta, hogy élőben is ilyen jó lenne-e az összhang közöttünk, érdemes lenne-e javasolni egy találkozást stb. De közben zavar a tudat, hogy ő 7 évvel idősebb nálam, és most már azt is megtudtam hogy kb. 7 centivel alacsonyabb nálam...


Tudom, hogy totál hülye vagyok, hogy 7 centin problémázok, de számomra egy klasszikus pár olyan, hogy a nő fiatalabb és alacsonyabb a pasinál... És közben azért is vacillálok, hogy mi legyen, mert nagyon jó beszélgetőpartner, tök jó, hogy van egy "ismeretlen" ismerősöm, akivel egy csomó olyan témáról tudok beszélgetni, amiről mással nem, és lehet, hogy nagyon gáz lenne javasolni egy személyes találkozást, amit nyilván ő is többnek gondolna, aztán lehet, hogy gáz lenne az egész


2012. jún. 11. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
hány centis?
2012. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne azon a 7 éven és 7 centin rágódj, találkozz vele nyugodtan, anélkül, hogy bármilyen elvárást is támasztanál vele szemben, aztán majd meglátod. Ha kialakul valami, akkor kialakul, ha nem, meg nem.
2012. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
170
2012. jún. 11. 21:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a 7 év az még belefér, viszont én nem tudnék olyan pasival járni aki alacsonyabb nálam, főként én még szeretem a magassarkúkat is ráadásul...

Bár nem hinném, hogy sok nálam alacsonyabb pasi létezne, mert csak 162 cm vagyok. :)

2012. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem add meg neki az esélyt és ne utasítsd el egyből csak azért, mert kicsit alacsonyabb, mert lehet, hogy olyat hagysz ki, amit később nagyon megbánnál!Találkozzatok, beszélgessetek, aztán majd dönthetsz a sorsáról.
2012. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

7 évvel idősebb és 7 évvel alacsaonyabb?

:D

Az hogy?

2012. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt randim már egy tőlem magasabb lánnyal. Én 165cm vagyok, ő 172cm. Épp 7 centi volt köztünk és egyáltalán nem volt gond, nagyon jól eldumálgattunk. Szerintem nem kell ilyeneken problémázni. :)
2012. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 centi kevés? Eléggé meglátszik az is, mikor egymás mellett állnak. Vicces, ha a csaj magasabb szerintem.
2012. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 okoska31 ***** válasza:
én 194 vagyok és 31. ha gondolod:) (mielőtt lepontozol, lüke kérdésre, lüke válasz:))
2012. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!