Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a nőknek az az igazi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a nőknek az az igazi, ha a férfi idősebb és alacsonyabb iskolázottságú?

Figyelt kérdés

Volt egy kutatás, ahol felmérték, az iskolázottság és a kor ill. a nemek és a házasság tartóssága közötti összefüggést!


És tudjátok mi jött ki?


1.,A lejobb/legtartósabb kapcsolatoknál :a nőnél a férfi minimum 5 évvel idősebb volt a férfi, és a nőnél alacsonyabb iskolai végzettségű is!


Ki gondolta volna, mi?


2,.Elég sok válás: ha a férfi a magasabb végzettségű és idősebb.


3.,A leggyorsabban válás: a nőnél fiatalabb és magasabb iskolai végzettségű férfi.



Ideális férfi lenne a nőnél idősebb és alacsonyabb iskolai végzettségű férfi?


Kezdem igaznak hinni, nekem volt 3 ilyen fiúismerősöm (idősebb és alacsonyabb iskolával) és bizony, velük jöttem a legjobban ki!


Ti hogy gondoljátok?

Ennek okai?


2010. márc. 5. 13:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mindössze annyi a probléma ezzel, hogy egyrészt csak a nő szemszögéből nézi a dolgokat, másrészt pusztán ennyi adatból nem lehet eredményt levonni, magyarul akik készítették totálisan análfabékák a témához. Magyarul f*szág!
2010. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

jaj, sztem egyaltalan nem.

Nekem fontos az, hogy a pasi okos legyen, nem fenyezni akarom magam, de en muvelt vagyok es az rossz ha nem vunk egy szinten. Sot az sem baj, ha muveltebb mint en, nekem az csak szexi:)

2010. márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló, akkor ezért van ennyi válás?


Miért annyira tartós az olyan kapcsolat, ahol a férfi az alacsonyabb iskolázottságú? Itt most ne segédmunkásra kell gondolni:D

Pl. a nő egyetemet végzett, a pasinak technikuma van.


Én arra lennék kíváncsi szerintetek mi lehet ennek az oka?

2010. márc. 5. 13:26
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez nincs így, ennyi az egész.
2010. márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!


A mi párkapcsolatunkban így van: 5 év van közöttünk és ő alacsonyabb iskolázottságú, mint én (nekem van diplomám, neki szakmája). Kíváncsi vagyok mi sül ki belőle (együtt vagyunk már másfél éve).

Amúgy meg sztem nem a legjobb dolog, ha valamelyik félnek nagyobb az iskolázottsága, mert ez a különbség gondot is okozhat később, főleg, ha a nő mondjuk jobban is keres, mint a férfi.

23/Nő

2010. márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

utolso vagyok. En nem hinnem, hogy a valas erre vezetheto vissza. Ha 1 hazassagban a valas felmerul, ott sokkal nagyobb gondok vannak sztem mint vegzettseg...

De amit irtam az csak az en velemenyem, nemtom mas hogy szereti, de nekem volt mar dolgom ilyennel is olyannal is, es en speciel jobban fel tudok nezni, jobban tudok tisztelni egy ferfit, ha okos, de nem okoskodo, mert azoktol sikitofraszt kapok:)

2010. márc. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Utsó előtti! :-D
2010. márc. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez nagy hülyeség:D Anyukámnak diplomája van, apukámnak csak 8 általános és már 30éve boldog házasságban élnek.
2010. márc. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
utolsó akkor igazam van, mert a kutatás is ezt igazolja!
2010. márc. 5. 13:59
 10/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a nőknek kell a magasabb iskolázottság hogy többnek érezzék magukat a pasinál.
2010. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!