Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha a pasim kb.5 cm-rel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha a pasim kb.5 cm-rel alacsonyabb nálam? (1 évvel idősebb)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
az lesz a ciki, amikor kiderül, hogy a lába is 5 számmal kisebb mint a tiéd.
2010. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, akinek szintén alacsonyabb a pasika az tuti azt irja nem ciki! Pedig tényleg ciki....
2010. ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most akkor 3cm-vel vagy 5-tel? vagy 3 hónappal vagy 1 évvel!?
2010. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen ezt én is néztem de csak óránként irhat ki kérdést
2010. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

18:53,szerintem összekeverted egy másik kérdéssel,vagy egynek néztél 2őt:)

Amúgy szerintem nem ciki,mert az a lényeg,hogy szeretitek egymást.Nekem még nem volt olyan,hogy a pasi alacsonyabb lett volna,de nem tartom cikinek.

2010. ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A két ugyan olyan típusú kérdésre válaszolva:

Kit érdekel, hogy ciki e vagy sem, ha szeretitek egymást?

Pff hová jut a világ... most már akármit csinálok, előtte meg kell kérdeznem minimum 10 embert, hogy ciki-e avagy sem.

Ennek örömére elmegyek sz*rni, és nem kérdezek meg senkit.

2010. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki?Ő akkorára nőtt te meg x+5centire, ennyi.Ha ennyit számít neked az az 5 centi akkor szakíts vele és keress egy 2 méteres ge*it!
2010. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Az a lényeg, hogy szeretitek egymást és, kész. Ezúton kívánok sok boldogságot!
2010. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
figyelj az az 5 centi mar se ide se oda, az a fo hogy ti jol erezzetek magatokat es nem azon az 5 centin fog mulni
2010. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!