Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy találkozzak vele? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találkozzak vele? Nem nagyon birjuk összehozni.

Figyelt kérdés
Van egy fiú,már jó ideje dumálunk neten,de szerintem már unalmas,hogy állandóan neten beszélünk,én már szeretnék vele élőbe találkozni.De nem épp birnánk összehozni, kb 20 km-re lakik tőlem,szóval nem modnhatom neki,hogy fussunk már össze..Az meg már,hogy jönne ki,ha azt modnanám,hogy majd el megyek busszal az ő városukba.. Az már elég nyomulós lenne. De ő meg nem mondaná azt,hogy majd ő eljön,de volt már olyan,hogy megbeszéltük,ha véletlenül jön valamiért az én falumba,akkor majd összefutunk,de azóta se jött. Szóval mi legyen szerintetek? Hogy találkozzak már vele élőbe? Valami ötletek?
2012. jún. 11. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:

csalogasd el bulizni,menj el hozzá,kérdezz rá,mondd meg neki,hogy te többet érzel mint barátság. Csak kérlek szépen ne ezért a 20 kilométerért nyarvogj,volt már 100 km távolság köztem az exemmel, életem szerelme is 80kmre él,mégis megoldható. 20 km semmi.

sok sikert.

2012. jún. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

20km semmi, én napi szintem utazgatok 40km-t oda meg ugyanennyit vissza, szóval ha akarna simán lemehetne hozzád

de szerintem ne te ajánld fel hogy utazol hozzá, mégis csak ő a fiú (lehet ezért kapni fogok :D )

amúgy mennyi ideje beszéltek neten??

2012. jún. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kb. 3 hónapja beszélünk elég rendszeresen!Hát már volt, hogy találkoztunk buliba,de nem nagyon birtunk beszélni,jobb lenne emígy találkozni! De nem merném neki megmondani,hogy többet érzek mint barátság, nem akarok pofára esni..Utolsó válaszoló,hát nem is fogom felajánlani,hogy elmegyek,mert az tényleg nyomulás..De ő pedig nem mondaná,hogy átjön..
2012. jún. 12. 10:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Pedig muszáj lesz megmondanod,hogy jöjjön. Csak dobd fel a témát,hogy mi lenne,ha átjönnél. Nem olyan szörnyű ez. A pofáraeséstől meg nem kell félni. Miért akarsz vele találkozni? Mert többet akarsz tőle. Nah,ha eljön,akkor nembirsz pofára esni? Inkább mondd el neki,hogy mit érzel,nem kell ezt titokban tartani. Én igy szenvedtem a mostani barátnőmmel 3hónapot,hogy ismertük egymást,végigbeszéltük az egész napot,mégsem tudtuk kimondani a másiknak,hogy tetszik. Aztán mikor valamelyikőnk kinyögte,akkor elvoltunk,hogy csak ennyit kellett volna mondani,és már egymáséi lehettünk volna


II.válaszoló voltam. :)

2012. jún. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ajaj :D Igazad van!Na elmondom neki nemsokára.Kíváncsi vagyok mit fog szólni...
2012. jún. 12. 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:
azért írd már meg mit mondott :)
2012. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jójó! Majd hétvégén megírom,majd szombaton megkérdem!
2012. jún. 12. 21:33
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem lett végül semmi,más lányt talált magának hétvégén..Szomorú vagyok
2012. jún. 17. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!