Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám összehozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám összehozni, hogy meglegyen az egyensúly a találkozásoknál?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, lassan 5 hónapja járok a barátommal.

Egy iskolába járunk, minden nap látjuk egymást. Hozzánk sajna nem jöhet még. Eddig MINDEN szünetben egütt voltunk, de egy hónapba max 2x találkoztunk kettesben, ami nekem kevés volt....beszéltem vele. Neki igénye volt a sulis szünetekre, nekem meg a kettesben töltött időre. Most elkezdett a kérésemre változtatni ezen(mert már harmadszorra hoztam fel neki). A héten minden szünetben együtt voltunk, plusz iskolán kívül 3x egy órát. Most hétvégén is szeretne találkozni, nekem ez meg picit sok. Valahogy az egyensúlyt nem tudom megtalálni, a barátaimat is marom el magamtól, velük sose vagyok.

Szegény barátomat meg nem akarom folyton megbántani, hog a kedvemért ottmarad, meg áthív, én nekem meg ez sok lett...hogyan tudnám megoldani?:(


2012. márc. 23. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Női logika.-.-
2012. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm/:)
2012. márc. 23. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:

az iskolai szünetekbe ne lógjatok már egymás nyakán, had legyen a barátaival te meg barátnőzz


Iskola után kísérjen haza útközben üljetek ki egy parkba fél órára, hétvégén pedig egy kicsit többre találkozzatok, töltsetek együtt egy délutánt.

2012. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Igen , de a szünetekre meg neki van szüksége. Nekem is természetesen, mert oda vagyok érte, de mint ahogy nekem a délutáni találkákra neki a szünetekre. Megbeszéltük, hogy pl két szünetet külön töltünk, ez működött egy hétig :D

2012. márc. 23. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!