Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy "igazi első közös nap"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bandi4o kérdése:

Egy "igazi első közös nap" hogyan is teljen el? (L39/F39)

Figyelt kérdés

Kedves Nők!

Szerelmes lettem egy Nőbe.Ez viszonzásra is talált. Rengeteget dolgozik, ezért csak esténként találkozunk, az is egy séta általában. Kértem Tőle egy napot ,vegyen ki szabit, hogy "adja nekem".Ezt kb 2 hét múlva tudja megvalósítani.

Abban kérem a segítségeteket, hogy hogyan teljen ez a nap..

Amit kb kitaláltam:

Reggel egy squash, utána egy valami wellness-es rövid pihi szaunával, ahol megmaszírozzák,utána ebéd, séta, mozi..

"Esti" program sajnos nem kivitelezhető, gyerekek várják otthon..

Szóval kedves Nők! Szerintetek?

Köszönöm!



#udvarlás #első közös nap
2012. jún. 12. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na latom megse haltak ki a NORMALIS ferfiak!! Nekem is ilyen kellene....:D Szerintem ez nagyon romantikus biztos orulni fog! Vihetsz Neki viragot is, ha gondolod. 24/L
2012. jún. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem rossz, csak nekem túl sűrű.


Sokkal jobban tetszene egy 1 napos kirándulás. Elmenni, ki a városból a természetbe, valami szép helyre. Vinni ételt, italt, stb. Esetleg tó parthoz, ahol pancsolni is lehet.


És ezt csak azzal tudnád fokozni szerintem, ha a gyerkőcöket is elvinnétek. Látná, hogy téged ez nem zavar.


Szerintem sokkal hosszabbnak és tartalmasabbnak tünne egy nap így, mint pl egy szállodában szaunázva stb.

2012. jún. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális férfiak sosem haltak ki... Csak leszarás státuszban vannak sokszor :) Bandi kérdésére a válaszom pedig: Picit sűrűnek tűnik nekem is a nap. De ezen kívül jónak tűnik. Csak nehogy kifussatok az időből.
2012. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:) Köszi!

Gyerekprogram még nem jöhet szóba, mert egymás gyerekeit még "távol tartjuk" egymástól, azért még az elején járunk, és nem kell h esetlegesen sérüljenek..


Szóval szerintetek sok?

Igazából szegénykém 7köznap f4kor kel, du 4re ér haza, így nem gondolom hogy egy elhúzódó kirándulás "pihenés" lenne neki.

Inkább egy intenzív mozgás fizikailag, és utána ezt (is) kipihenni, kellemesen.


De véletlenül nincs valami teljesem más irányú/összetételű ötletetek?

Köszönöm!

2012. jún. 12. 13:15
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát hol vagytok álmodozó Nők?

Segííííccsetek! :)

2012. jún. 12. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!