Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar ha egy lány okos, művelt?

Figyelt kérdés
A mai világban ahogy látom a környezetemben, az olyan nőknek, akik a legalapvetőbb dolgokkal nincsenek tisztában vagy látszik rajtuk, hogy elég butácskák mindig van egész értelmes pasijuk, aki meg okos, művelt annak nincs. Lehet, hogy ez most valamilyen szinten általánosítás, de mégis így van. Azért mert talán egy butább nőt könnyebb megszerezni máris inkább azt választjátok kapcsolatra is?
2012. jún. 12. 12:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
engem egyáltalán nem. csak ne legyen rá nagy arca :) akkor minden ok
2012. jún. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Néhány nő azért buta, mert a roppant előnyös külsejének köszönhetően nincs szüksége arra, hogy az intelligenciájával fogjon meg pasikat. Látszatpolitika. Az okos nők többsége pedig általában átlagos/az alatti. Ez nem általánosítás, mivel nem írtam, hogy mind ilyen, csak azt, hogy egy részük. Üdítő kivételek mindig is léteztek.
2012. jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy zavar, de vágyom rá. De ha ehhez sznob és tudálékos is, akkor már kell a francnak. Ha okos és művelt, mellé még stílusa és humora is van, akkor elolvadok.
2012. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem zavarja őket, sajnos nem születtem 10/10-nek (bár sokat dolgozom a külsőmön) viszont a művelődésben semmi nem akadályoz, és minél idősebb vagyok, annál inkább úgy érzem, hogy belső tulajdonságaimban értékesebb vagyok, mint az átlag, plusz sokkal okosabb is. Ez lehet, hogy fellengzés, de attól még úgy van. Nekem sosem okozott gondot találni egy srácot - és komoly kapcsolatra - de attól még a szép lányoknak meg van az a helyzeti előnye, hogy úgy is elkelnek, ha síkhülyék.
2012. jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A butuska lányok könnyen irányíthatóak. Egy okos ambiciózus lányt nehezebb rávenni hogy feláldozza az álmait a tiedért, egy minden jövőkép nélküli lánynál ezzel nincs gond.
2012. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar ha egy nő okos és művelt, sőt jobban is kedvelem őket mint az üresfejű csajokat, akik nem tudnak összeadni 3 db pénzérmét.

Viszont azt már én sem komálom ha okos, és ezt minden pillanatban ki is akarja mutatni. Volt ilyen bnőm, hát nem sokáig tartott:D Mindent meg akart magyarázni, mert ő diplomás. Ha néztem esetleg egy dok.filmet a Discoveryn, mindent megmagyarázott, ez így van, az úgy van... persze az már nem érdekelte h esetleg nem rá vagyok kíváncsi.

Persze az okosságából megannyi vita is keveredett. Azt hozzáteszem tényleg okos nő volt, csak túlzásba vitte már néha.

2012. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy nem zavar,sőt hatalmas nagy előny nálam.

Csak-ahogy előttem is írták-ne legyen beképzelt,az nagyon fontos.

Az is igaz,hogy többnyire az okos,művelt emberek nem sznobok,éppen ellenkezőleg a magukat okosnak képzelő de valójában ostoba műveletlen embereknek van nagy arca.

25F

2012. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Szerencsére én okos is vagyok, meg szép is vagyok. Azokon a pasikon meg csak röhögni tudok, aki valamilyen szánalmas csajozási szöveggel jön hozzám oda, aztán hebeg-habog, ha válaszolok neki...Sajnos eddig szinte csak ilyennel akadt dolgom...
2012. jún. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

persze drága. pontosan.

nem veszed észre hogy a buta emberek könnyebben találnak párt (ha szépek) mert kb tök mind1 nekik, ki lesz az illető....ennyi. csá

2012. jún. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem magamat kifejezetten okosnak, de az szeretnék lenni. A művelt és intelligens is elég relatív, szóval mindegy is. Elég annyi, hogy nem tartom magamat egy üresfejű csitrinek.

Én úgy vettem észre, hogy a párom örül ennek, viszont valahol kettős érzései vannak, mert nem tudja megérteni, hogy tanulnom kell, jó akarok lenni abban amit csinálok, illetve sokszor úgy is érzem, hogy nem becsüli meg a tanulásba fektetett munkámat/energiámat. Nem látja, hogy mennyit dolgozok egy jó jegyért és azt hogy mit miért teszek. Sokszor nem érti meg miért nem elégszem meg a kettessel. Ez nekem igen rosszul esik, de szeretem és igyekszem megértetni vele a helyzetet.

2012. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!