Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom el felejteni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom el felejteni, mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Van egy lany es hat tudom hogy ugyse tudnek vele ossze jonni de megse tudom elfelejteni,nem vagyok vele ra gondolok,ha vele vagyok csak vele torodok.
2012. jún. 12. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha meg sem próbálsz vele össze jönni,akkor honnan tudod,hogy nem jönne össze?Sose tudhatod,hogy nem e mondana igent :)
2012. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kérd meg Will Simth-t hogy vakuzzon meg :).


Komolyan: HA TÉNYLEG ESÉLYTELEN akkor kerüld el messzire, ne nézegesd fb-n, és keress más csajt. Pár hónap az egész.

2012. jún. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azert mert sokkal idosebb mint en,es mikor vele vagyok tisztara mintha velem egy koru lenne.pfff itt a lanyok,vagy hajasak vagy van pasijuk.
2012. jún. 12. 13:50
 4/13 A kérdező kommentje:
bar am. en se ertem hogy lehettem ekkora marha hogy beleszerettemn :/
2012. jún. 12. 13:50
 5/13 anonim ***** válasza:
A szerelem nem csak vak hanem hülye is.
2012. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hány év van köztetek?
2012. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
haaaaaaaaaat,sok(meg mondod hogy mekkora egy idiota vagyok,de na,mondom mikor vele vagyok en nem erzem hogy idosebb lenne)10
2012. jún. 12. 16:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem sajnáltatni kéne magad,hanem eldönteni mit is akarsz :)
2012. jún. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mar el dontottem(egy olyan barat not aki pont az idealom),csak a modjat nem tudom.
2012. jún. 12. 23:18
 10/13 A kérdező kommentje:
vegulis o az lenne mer az idosebbeket kedvelem,eddig meg csak idosebb baratnom volt(o akkar se volt az idealom mer kez fogas oleles,csokot ki tiltotta)de hat ez mar tul idos,meg hat ha bele gondolok nekem se jonnek be a fiatalabbak,neki miert pont az jonne be,plane ennyi kor kulombseggel.de vajon van eselyem?
2012. jún. 12. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!