Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom el felejteni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom el felejteni, mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Van egy lany es hat tudom hogy ugyse tudnek vele ossze jonni de megse tudom elfelejteni,nem vagyok vele ra gondolok,ha vele vagyok csak vele torodok.
2012. jún. 12. 13:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha nem kérdezed meg,akkor sosem fogod megtudni :)
2012. jún. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ez a gond :/ bizonytalan vagyok.Multkor el mondta hogy egy 15 eves "udvarolt" neki es o meg el hajtotta(magamra ismertem egy kicsit,ezert nem merek annyirra "ra hajtani")de utanna el mondta hogy azert is mert szinte semmirol nem tudott vele beszelni(en velem meg rohog egesz uton mikor setalgatunk)tehat nem tom.z is fura kicsit hogy majd most fogunk etterembe menni.
2012. jún. 13. 12:01
 13/13 A kérdező kommentje:
Sztetek mit tegyek?
2012. jún. 14. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!