Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 29éves vagyok, fél évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29éves vagyok, fél évig jártam 1 fiúval, szerelmes voltam belé, azt mondta ő is h szeret. Aztán ő szakított velem, merthogy "szeret, de nem szerelmes. "Társkeresőn ismerkedtünk meg. Csak kényszerből volt velem?

Figyelt kérdés
Sajnált,azért húzta a szakítást.Hol lehet még ismerkedni?Nincs széles baráti köröm és a munkahelyemen sincs sok lehetőség.
2008. ápr. 27. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sztem legy lazabb menj ki neha bulizni egy haveroddal (vagy tobbel) es majd az ismerkedesek is osszejonnek igy..fuggetlenul attol, h hany eves vagy...:)a tarskereso pedig eleg zsakbamacska, szoval sztem eleg nagy marhasag..
2008. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En a gyerekkori baratnomet tettel fel egy tarskereso oldalra. Leirtam, mit akarok, mi az amire szuksege van. Meglepoen sokan valaszoltak - a b.nom nagyon letolt es nagyon kikaptam mikor eloalltam a marpedig boldog leszel dologgal...

Tok jofej, normalis fiuk valaszoltak, akik hasonloan maganyosak es nem feltetlenul rosszkepuek de hasonlo helyzetben vannak mint te.

Sajnalom, hogy ez igy alakult. Nem gondolom, hogy kenyszerbol volt veled es tudom, nagyon nehez elengedni, hiszen felsz attol, hogy maganyos maradsz. Nehez azonban jo tarsat talalni sajnos keves jo ember van.

NAgyon kevesen vagyunk olyan szerencsesek, hogy elmondhatjuk, tudjuk egy eletre valasztottunk.

Ne add fel! Ne savanyodj be es ne akarj mindenaron talalni valakit. Szorakozz es ne hidd el barkinek is hogy szeret azonnal...

Minnel jobban keresel, annal jobban rad van irva az elkeseredettseg es a ferfiak ezt megerzik.

Egyebkent nem tudommit gondolt ez a fiu akivel egyutt voltal...szeret, de nem szerelmes.... A jo kapcsolat nem szerelmen alapul!

2008. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod, jól esik egy kis bátorítás, máris jobban érzem magam.Nem bánom igazán hogy ez kiderült, mert jobb, hogy fél év után történt, mintha később derült volna ki, hogy nem szeret.

Nem adom fel, keresek tovább, ahogy te is tanácsoltad és megpróbálok nem görcsös lenni.

Köszi szépen!::)

2008. ápr. 28. 18:24
 4/6 anonim válasza:
Szia! Én is neten ismiztem meg a barátomat (másfél éve vagyunk együtt) .. távkapcsi.. az elején érdekes votl, mert 1x azt mutatta h alig várja, h talizzunk (első tali előtt!!) később pedig (mégmidnig első tlai előtt!) h nem is akar látni, végül 3hónap msn-ezés után rávettem, hogy talizzunk és azóta együtt vagyunk :) sztem is jó ötlet, h menj el bulizni, kirándulni, avgy bármi! Akárhol lehet ismerkedni sztem :) és sztem a net sem 1 utolsó dolog ilyen célra úgymond, mert vannak azért neten is olyan pasik akik nem csak a kihasználásra, vagy átverésre mennek.:) Sok sikert :)
2008. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a társkeresős választ!
2008. máj. 19. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ez nagyon rossz lehetett. Szerintem nem rossz dolog önmagában a társkereső, csak kevés értelmes emberrel találkoztam még ott eddig.


Baráti köröd milyen? Szerintem úgy a legjobb ismerkedni, barátaid barátai stb... jó esetben, ha vannak.

2010. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!