Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak az idősebb csajokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az idősebb csajoknak jövök be? és ezt hogy tudnám "kezelni"?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok most 22.én leszek 17.és a korombéli (15-17ig) csajok mind elkerülnek.a 20as korosztály meg csak addíg szimpatizál míg el nem mondom a korom:(...
2012. jún. 12. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek mondod el a korod? Lehet kinézne egy kis hancúr, ha titkolnád.
2012. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy kezeld a huszonéves csajokat hogy ágyba viszed őket. Ne töketlenkedj.
2012. jún. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És?hogyan tovább???egy kisidő után már csak mint eszköznek tekinteném őket.aztán kiégnék...

Nekem párkapcsolat kellene...:D

2012. jún. 12. 15:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy normális párkapcsolatod legyen, tapasztalatot kell gyűjtened. Mert ha a találsz valami nőt, akit úgy gondolsz hogy az igazi, szeretnél neki mindent megadni, ha nincs tapasztalatod csak bénázol. Nem kell erőltetni hogy most párkapcsolatot akarsz vagy futó kalandot. Amúgy idősebbel is lehet párkapcsolat. Csak hagyd hogy jöjjön aminek jönnie kell, ne állj ellen semminek. Ha az ideje eljön úgyis normális párkapcsolatod lesz, és ha nem egyből az lesz, legalább addig gyakorolsz, hogy addigra ügyes legyél :)
2012. jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!