Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vezessem rá, hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem rá, hogy azt akarja amit én?

Figyelt kérdés

Van egy srác, kb fél éve ismerjük egymást.

Először úgy tűnt, csak barátok vagyunk, de egy ideje játszuk ezt a macska-egér játékot, és azt hiszem én akarom őt. A gond ott van hogy van egy párkapcsolata, hol együtt van a lánnyal, hol nem. Naponta találkozunk, és sosem beszél a lányról, hétvégente nem buliznak együtt, és ha véletlen ott van a közös társaságunkban a nője legjobb barátnője, tartozkodóvá válik, mintha alig ismerne. Hogy vezessem rá arra hogy döntsön, egyáltalán érdeklem-e úgy, hogy ne én legyek az, aki kimondja vagy konkrétan rákérdez?



2012. jún. 12. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél föl egy csini ruhát, menj at hozzá és beszélj vele. Ő is csak ember. Ha megkerdezel valamit abból nem lehet semmi baj. De ha nem kerdezel semmit, akkor csak magadnak teszel rosszat. Vesd be magad! Hajrá! Szurkolok!
2012. jún. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, parok de megpróbálhatom, bár pont ezt akartam elkerülni.:)
2012. jún. 13. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!