Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy nem akarok vele találkozni?

Figyelt kérdés
összeismerkedtem egy csajjal,kicsit kedvelem is.egyszer találkoztam vele és úgy érzem,ha többet találkoznék vele,még jobban megkedvelném.csak az a gond,hogy végre összejöttem azzal akibe szerelmes vagyok.szeretném még a kapcsolatot tartani vele,de találkozni egyenlőre nem szeretnék.egyszerűen nem tudom elmondani neki,mert túl bonyolult.
2012. jún. 12. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi gond, ő lesz a szeretőd
2012. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 -=Koldus=- ***** válasza:
Te nem vagy szerelmes. Ha az lennél meg sem fordulna a fejedben, hogy egy másik lány iránt erős érzelmeket táplálj.
2012. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lehet,de akivel együtt vagyok,jelen pillanatban sokkal jobban szeretem.és szeretőt vagy bármi ilyesmit pedig nem szeretnék
2012. jún. 12. 22:52
 4/5 anonim ***** válasza:
De akkor minek akarod a másikkal tartani a kapcsolatot? Csak barátnak akarod? Ha barátnak akarod, akkor legalább letesztelheted. Megmondod neki hogy nem lehet köztetek semmi, mert összejöttél azzal akibe tényleg szerelmes vagy, és ha azt mondja hogy jólvan, meg örül hogy örülsz akkor jó barátod lesz.
2012. jún. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az előbb fogalmaztad meg ezt a nagy bonyolultságú problémát.

Küldd el neki a linket a kérdésedre, vagy írd meg neki azt amit ide írtál.

2012. jún. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!