Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar midnen lány csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar midnen lány csak barátságot?

Figyelt kérdés
Eleinte mikor megismerkedünk, beszélgetünk minden rendeben van, ugy érzem lehetne valami, ezt a másik fél is kifejezi, és mire oda kerül a sor hogy valami legyen is köztünk, hirtelen bevágja hogy csak barátok legyünk. És ez már nem az első eset...
2012. jún. 12. 23:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
1. nem minden lány. 2. nem vagy elég vonzó nekik. nyilván.
2012. jún. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Oszinten megmondom, hogy valtoztass a kulsodon es akkor nem csak baratsag lesz...hja es a modorodon is talan
2012. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Legyél izgalmas! Ne tudjanak hova tenni. Legyél jó is,meg rossz is egyszerre.

Kedves legyél vele,meg rendes aranyos,de vigyél bele humort,meg némi huncutságot is,meg szemtelenséget. Ja,és legyél határozott!

2012. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Először is nem minden lány akar csak barátságot. Lányok közül is sok van, akinek maszkulin a szexusa, tehát testi és nem lelki ismerkedéssel kezdi a közeledést, kapcsolatépítést. Többen vannak viszont, akik feminin szexussal élnek, tehát előbb lelkileg közelednek, és a szeretet, szerelem, lelki intim viszony az, amiTŐL később a szexuális érdeklődés is feltámad.


Másodszor: Ha barátságot akar, akkor (még) nincs őbenne szexuális érdeklődés irántad, de lelkileg érdekled, ennyi.

2012. jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
Tuti hogy EGYSZER SE ÉRINTED MEG, nem beszélsz úgy hogy érzelmeket váltson ki benne, csak azt tudom ajánlani ne legyen unalmas a dumád, és érintsd meg a csajt, nem rögtön a tapizásra gondolok pl ha köszönsz neki akkor megfogod a vállát és puszi. Plusz ha vékony vagy akkor pénzed ne WOW ra költsd hanem takarodjál le a legközelebbi edzőterembe edzeni és egyél sokat hogy hízzál. És öltözz divatosan, ha nem tudod neked mi áll jól kérd ki egy lány barátod véleményét vagy menny el vele vásárolni.
2012. jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Csegi89 ***** válasza:
Mert te valószínűleg barátkozol, nem pedig ismerkedsz. Ne a barátja akarj lenni, hanem a pasija. Pl. bókolj neki amivel jelzed, hogy te valójában mit is akarsz.
2012. jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Eleinte mikor megismerkedünk, beszélgetünk minden rendeben van, ugy érzem lehetne valami, ezt a másik fél is kifejezi, és mire oda kerül a sor hogy valami legyen is köztünk, hirtelen bevágja hogy csak barátok legyünk. "


Talán túl korán kérdezed. (Csak akkor kérdezd, amikor már jelét adja, hogy szexuálisan vonzódik Hozzád.

De legalábbis amikor már néhány hónapja összejártok.)


És ezután mi szokott lenni? Továbbra is összejártok?

2012. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Tuti hogy EGYSZER SE ÉRINTED MEG, nem beszélsz úgy hogy érzelmeket váltson ki benne"


Egyetértek. Nagyon igaz!:)

2012. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7deci tömény neki és neked és a legmélyebben lakó nőstény kis tigris fog el bukni grrrrr na de lehet a probléma az hogy nem igazán vagy úgymond rámenős visszafogott vagy napokig nem lépsz semmilyen irányban sem állj elé és mond meg mit érzel darr bele nem kell cifrázni hetekig mert lényegébe barátként foglalkozol egy csajjal akkor ne csodálkozz nyomulgass kicsit persze kulturáltan ha meg nem akkor jöjjön a tömény grrr grrrr :D:D:D 19/F
2012. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"lényegébe barátként foglalkozol egy csajjal akkor ne csodálkozz"


Na, sokan pedzegetitek ezt, én lanykent vagyok hasonlo helyzetben, de lovesem sincs, mi az hogy nem baratkent foglalkozni valakivel, szerintem a baratsagbol kell kinonie a szerelemnek, legalabbis bennem ugy szokott, szoval adhatnatok tippet, csaladi mintám nincs, mindenki parkapcsolati extrémszerencsétlenkedő... szóval sose láttam még, hoyg kéne viselkedni, vagy jelzéseket küldeni, mivel lehet "nem baráti" érzelmeket kiváltani egy férfiben. Nőben tudom, mert én is az vagyok.

2012. jún. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!