Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szoktatok csinálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szoktatok csinálni a szerelmetekkel szabadidőtökben?

Figyelt kérdés
Adott egy valamivel több mint 2 éves kapcsolat, közös albérlet és az, hogy munka után ha hazajövünk semmit nem csinálunk, csak netezünk, ki-ki a saját gépén... Hétvégén max. családlátogatás, nagyon ritkán kimegyünk túrázni (kb. 2 havonta). Ez normális? Vagy már meguntuk egymást...? Én azt nem akarom elfogadni! Mások miket szoktak együtt csinálni? Hogyan dobjam fel a hétköznapokat...?
2012. jún. 12. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
mozi, séta, vásárlás, közös filmezés, d*gás.
2012. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Helló, keress egy új pasit. Persze, csak ha nem vagy ronda. Itt vagyok mindjárt én!

Szia cica!

2012. jún. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
közös kajafőzés,,,haverokkal.pl.strand,buli est..
2012. jún. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
diablo wow starcraft
2012. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szia Cica! :D Nem vagyok ronda... ;) De nem akarok másik pasit keresni, jó nekem ez, aki van! :))


Első hozzászóló: ha ilyeneket mondok, hogy mozi, séta, stb., akkor az a válasz, hogy nincs kedve... :S D*gás - na igen, kéthetente. :/

2012. jún. 12. 23:25
 6/9 anonim ***** válasza:
nincs kedve nincs kedve... akkor te is mond ezt neki este amikor bökdös a farkával..
2012. jún. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elvileg,ha vele vagy,mindegy mit csináltok...csak Vele legyél.Alap,hogy beszélgessetek,mindenről..ez talán a legfontosabb,a jót is,rosszat is muszáj átrágni.Ha viszont beáll a csend,akkoris kényelmesen kell,hogy érezd magad.

A szex meg történjen,mikor mindketten úgy érzitek,hogy akarjátok...az mindegy,hogy kéthetente,vagy minden nap,vagy havonta,a lényeg,hogy ha van,az tényleg jó legyen mindkét fél számára. 21/F

2012. jún. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Filmeket nézünk vagy játszunk PlayStation-ön.Meg sokat beszélgetünk,mondjuk ha elolvasunk mindketten egy könyvet arról,meg sok minden másról is.

25F

2012. jún. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na én így nem tudnék élni! Mi a párommal még nem élünk együtt, de sokszor hetekig náluk vagyunk vagy nálunk, tehát ilyenkor gyakorlatilag együtt élünk igen, na mindegy.

Nem bírok ki úgy egy napot, hogy ne legyen valami közös programunk kettesben. Akár süssünk egy sütit, menjünk el sétálni, vagy biciklizni egyet, esetleg csak üljünk be ketten a kádba egy forró fürdőre, a lényeg hogy egymással foglalkozzunk. Esténként filmnézés, szétverjük egymást honfoglalóban, vagy ha neki kockulós kedve van, akkor játszik és közben hatalmasakat beszélgetünk. A lényeg, hogy én rengeteget rágom a fülét, hogy hétvégén pl. menjünk el strandra, kirándulni, moziba, vagy bármi, csak ne tespedjünk mindig otthon, mert az engem idegesít!

2012. jún. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!