Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eléggé furcsa szitu, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé furcsa szitu, mit tennétek e helyemben (lent)?

Figyelt kérdés
Szóval van egy csaj akit ismerek 4-5 éve kb, de eddig nem tetszett, viszont most bele szettem, történtek is köztünk dolgok (petting), viszont ismerősömnek mondta a lány, hogy azért nem akar velem összejönni, mert, hogy ismerik a szüleink is egymást és ha szét mennénk, akkor szar lenne, mert, hogy utána, szar lenne kötelezően is találkozni, és jóba is vannak nagyon a szülök ez igaz, viszont én meg megszerettem és ő is szeret állítólag (csak ez az egyetlen ürügye volt), úgy veszem észre, hogy azóta mintha kerülne. Mit érdemes tennem, megbeszélni vele őszintén és megmondani, hogy én mit akarok, vagy mit ajánlatok? ja és még 17 éven aluliak vagyunk mind a ketten, szóval ezért is fontos a szülő. De komolyan nem értem, örüljek, hogy történt ami történt köztünk és felejtsek vagy erőltessem ezt a kapcsolat dolgot? :( Normális válaszokat csak légyszíves. Köszi mindenkinek!
2012. jún. 13. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy ez pofátlanság, hogy ezzel érvel. még nem is vagytok együtt, de már a szakításon agyal...lehet hogy te lennél neki az igazi.
2012. jún. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát igen én adnék neki egy esélyt, én is a ti korotokban összeakartam jönni egy ilyen ismerősömmel, (lány vagyok) és ő jött hasonló indokokkal, hogy miért is nem lenne jó...( a szüleink nagyon régóta ismerik egymást)....utána összejöttem a mostani párommal és még mindig vele vagyok....de volt rá példa, hogy mondta, hogy örülne ha egyedülálló lennék mert akkor ő udvarolhatna nekem....meg kb 2 éve berúgott és azt mondta miattam mert nem vagyok vele....én nem erőltettem nála akkor semmit, Ő nem akart tőlem többet mint barátság, és addig nehéz volt vele egy légtérben lenni, mig egyszer azt nem irta, hogy nem zavarja, hogy van barátom, csak ne legyen komoly....hát akkor kicsit fellhúzott, hogy komolyan nem kellek neki, de mással se legyen komoly.....emigy meg kevés kapcsolat tart örökké ami 16-17 évesen kezdődik....persze van kivétel :) csak, hogy a lány ne legyen olyan mint az én haverom (most már a legjobb barátom emigy), hogy mire te összejössz valakivel eszébe jusson a "mi lett volna ha"....
2012. jún. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mentek a pluszok! Hát nem tudom, akkor hívjam el szerintetek, beszélgetni? Vagy inkább bulizni és majd összejövünk ott? Vagy mit érdemes, mert ez így nekem nagyon nem jó szenvedek rendesen, zavar a dolog. :(
2012. jún. 13. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:
az jó ötlet, hogy próbálj közös programokat szervezni :) meg szerintem ennél rosszabb helyzet nincs, hogy nem tudod, hogy ő mit is akar tőled....nem muszáj bulizni hivni, lehet filmnézésre, vagy egy sétára a parkban, vagy valahol :)
2012. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jo ötlet a filmezes. Baratkozz vele, annyira hogy beledhabarodjon. Akkor, ha majd ö fog ott tartani ahol te, majd meggondolja magat.

Megertem a csajt is. Az emberek nem tervezik a szetmenest, meg is sokszor megtörtenik. Viszont ha ket ember eleg erett akkor tudnak viselkedni egymassal szakitas utan is.

2012. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A filmezéssel csak az a gond, hogy rögtön kezdene kombinálni a család,mert ugye ismerik ők is. Inkább elhívom, egy sétára az erdőbe, ahol csak mi ketten lehetünk, a kutya nem zavar bennünket és majd ott lesz alkalmunk átbeszélni mindent, hogyan tovább merre.
2012. jún. 13. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!