Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én vagyok a furcsa, vagy...

Most én vagyok a furcsa, vagy ez nektek is eléggé gáz lenne?

Figyelt kérdés

Tegnap a párommal tv-t néztünk és ott ment egy műsor, amiben egy társaság épp a szüzességről beszélt, hogy ki mikor vesztette el, hány éves korában. Ezen a témán maradva a páromat én is megkérdeztem, mivel ezt még nem tudom róla. S erre ő nem volt hajlandó elmondani. Kérdeztem, hogy valami gáz van-e. Azt mondta, hogy ő ezt nem mondja el mert magánügy.


Azt hozzá kell tenni, hogy én nem követelőzve kérdeztem rá, hanem csak úgy mert ez volt a téme. Viszont így már szemet szúrt, hogy nem mondta el, mert az összes többi kapcsolatomban soha nem volt gond ezt elárulni a másiknak. Nem volt veszekedés sose, csak ez is egy sima információ és én ezt szeretem tudni.


Miért ne tudhatnám?


Viszont így meg most már gáznak érzem, mert igazából ha egy ilyet nem mond el, akkor még mennyi mást se fog? 1 hónap múlva leszünk 1 évesek. Úgy gondoltam, hogy 1 év kapcsolat után már lehet az ember ennyire nyílt....



nincs igazam?


2011. okt. 3. 13:40
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
én 26 L ő 41 F
2011. okt. 3. 13:44
 2/29 anonim ***** válasza:
98%
Én meg úgy gondolom, hogy sehány év kapcsolat nem teszi kötelezővé, hogy a múltbeli dolgokból mindent elmeséljen az ember. Talán a párod szégyellősebb, talán nem volt jó élmény neki, talán csak nem akar erről beszélni. Nagyon bonyolult lenne ezt elfogadni?
2011. okt. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%

Biztos későn vesztette el és szégyenli szegény. :(

Azt hiszi ,hogy nem tartanád férfinak ha elmondaná

2011. okt. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
20%
semmi közöd a multjához. miért kéne erről mesélnie?
2011. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%

Ha nincs pszichikai oka (kiskorában megrontja az óvónő) akkor én sem értem miért nem mondhatja el. Max, ha 14-et mond, akkor azon kicsit összeráncolom a szemöldömöm, de ha 22-őt mond akkor sincs semmi, én is későn érő típus voltam, mégis felnőttem és rendes lány lett belőlem..

Nekem meg a férjem azt nem hajlandó elárulni, hogy mielőtt összejött velem, előtte mikor volt barinője. Lehet, hogy egy nappal, vagy volt még akkor is (de kit érdekel, én nyertem :D), vagy épp 3 évig nem volt senki. De miért nemlehet elmondania? szégyenli?Én előtte egy héttel szakítottam, na bumm.

Tehát vannak a férfiaknak furcsaságai.. :D

2011. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%

Lehet, hogy te voltál neki az első, ezért nem mondja el, mert nem akarja lejáratni magát. A párom is elmondta nekem, hogy 18 évesen vesztette el. Sztem ez nem gáz.

34L

2011. okt. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
33%

Biztos nem veled vesztette el a szüzességét :D 40 évesen :) hihi


Te elmondtad neki mikor vesztetted el?

2011. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
kérdeztem rá mind a kettő dologra is hogy 13 évesen vagy 28 évesen esetleg. S semmire se válaszolt. Mi az hogy szégyellős? Nehogy már ehhez szégyellős legyen...pfff
2011. okt. 3. 13:53
 9/29 anonim ***** válasza:
70%
Nem lehet, hogy veled vesztette el?:)
2011. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
HA engem megkérdezne, akkor minden nehézség nélkül elmondanám neki. Az a jó ha az ember mindent tud a másikról...így meg olyan, mintha egy idegennel lennék együtt...pff.
2011. okt. 3. 13:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!