Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "leszarom csaj" (tehát kevésbé érdeklődő, de azért minimálisan érezteti, h szeret) kategória hoz valami pozitív változást a férfiban?

Figyelt kérdés
Mit tennétek, ha párotok nem foglalkozik veletek annyit, amennyire szükségetek van?! Többször megkértem, beszéltem vele erről, mondhatni a szájába rágtam mit kellene tennie ha "szeret". Mindezek ellenére, semmi változás hetek óta. Most stratégiát váltottam. jobban fog ragaszkodni? vagy éppen kellemes lesz ez a helyzet neki?

2012. jún. 13. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Mit kellene tennie ha szeret? Ez kicsit erzelmi zsarolas.

Lehet hogy nem az az erzelgös fajta.

Viselkedj vele ugy ahogy szeretned hogy viselkedjen veled. Ha tenyleg szeret, ugy fog valtozni hogy ö maga eszre sem veszi.

De am. örölj neki. Legalabb hagy lelegezni es nem folyt meg a szeretetevel.

2012. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig éppen azt tettem, úgy viselkedtem vele, ahogyan szeretném, hogy velem is bánjon, de valahogy úgy érzem elkényelmesedett, hogy "mindent" megkap tőlem. (Érzelmileg) és ez jó ideig nekem is jó érzés volt, de úgy érzem az én érdekeim és érzéseim háttérbe szorultak :(
2012. jún. 13. 14:10
 3/10 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van én most próbálok meg utoljára javítani a dolgon mndjuk én ien erőszakos vagyok lehet ezért nem változik de türelmeseb leszek stb.... ilyenekre gondoltam mert mostanába tényleg "idegesítő" vagyok :D
2012. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És te miket próbáltál eddig? Beszéltél vele? Mennyi idő alatt vársz változást? Többször is előfordult már ez? Mert nálunk időszakosan visszatér, a hanyagolás, néha meg minden szép és tervezgetünk(tek)...
2012. jún. 13. 15:07
 5/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Tesom is igy viselkedik a pasijaval, es en is elyen voltam. Nalunk az jött be amit leirtam. Meg is jegyeztek a haverok kesöbb hogy:"De el asszonyosodtal."

Ha nem müködik, akkor probald meg azt amit a kerdesnel leirtal. Lehet ha azt kapja vissza amit ad, nem pedig azt amit eddig megszokott, akkor talan egyedül fogja erezni magat egy idö mulva. Fel fog tünni neki a valtozas.

Lehet hogy magaba szall, de keszülj fel arra is, hogy esetleg elhagy.

Lehet hogy neki pont olyan pasi kellet. Nem mindenki veszi eszre magat.

2012. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsesz. nem írtam le, hogy 24 éves lány vagyok. a párom 27 éves és 2,5 éve vagyunk együtt. Együtt élünk szeptember óta. Ezek a problémák azóta jelentkeznek időszakonként :S
2012. jún. 13. 15:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Összeköltözes elött nem volt ilyen problema?

Lehet hogy csak maganyra vagyik. Ha "letojod" talan azt fogja hinni hogy van valakid. Ha meg nem akkor lehet hogy tenyleg ekenyelmesedik.

En alapvetöen szeretek egyedül lenni. Ha sokat vagyunk eggyütt, nekem is kell egy kis "szünet". Amikor nincs otthon senki, nem lat senki, azt csinalok amit akarok, vagy eppen semmit nem csinalok.

Sajnos nincs jo ötletem.


Neha en is igy viselkedem a pasimmal, pedig szeretem. Nekem kell egy kis idö neha hogy beken hagyjon. Akkor elkezd hianyozni.

2012. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Összeköltözés előtt, nem volt ennyire feltünően nem foglalkozó, akkor gyakrabban hívott, írt sms-t. Most valahogy nagyon magam alatt vagyok ezek miatt. Nincs ötletem mit tehetnék, ha már beszéltem vele erről, le is írtam neki. És nem mellékes az sem, hogy egyszer átvert és azóta nem bízok benne teljesen. Próbáltam visszaépíteni a bizalmat, de egyedül nem megy, ő pedig nem valami segítőkész. :( Igazából már fogalmam sincs mit tehetnék, de így, ezzel a letojom dologgal nem is érzem jól magam a bőrömben. Bár olyan mintha jobban érdeklődne felőlem. Olyan dolgokat is megcsinál, amire eddig nem lehetett rávenni. (pl.: hátmaszírozás -magától, nem kértem rá :$ )
2012. jún. 14. 06:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, akkor csak haladsz/haladtok. Csak igy tovabb! Minden kezdet nehez.
2012. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

nem érezi úgy, hogy piszkálod? pl most eszembe jutott, hogy exem nem volt érzelem kimutatós fajta.. alig kaptam tőle egy ölelést akármi.. ha hazajött, akkor odadobott egy hello-t aztán ment a gépéhez.. sokat cseszegetett, és utána kezdett el azzal jönni, hogy nem írok neki sms-t már napközben, h gondolok rá.. ez egyrészt azért volt, mert minek írjak, ha úgyis együtt laktunk, és este találkoztunk.. a másik meg a vége felé talán kezdett elegem lenni belőle. igyekezz szabadon hagyni, de a kedvességed legyen meg. ha sokáig nem változik, akkor másra van szükséged, hozzád hasonló lelkületű emberre.. szerintem.. A másik amire érdemes figyelni, hogy ne piszkáld, ne legyél féltékenykedős, mert azt rosszul viseljük.. pl nekem azt hajtogatta h nem vagyok vele őszinte.. balhézott minden apróságon, amin nem kellett volna, és ráadásul maximálisan őszinte voltam vele mindenben. egy idő után meguntam és amin tudtam hogy a balhé menne, nem mondtam el magamtól.. persze képtelen vagyok hazudni, tehát ha megkérdezte, mindig igazat mondtam a dolgokról! remélem hasznodra válik! sok sikert!

22F

2012. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!