Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire pozitív?

Figyelt kérdés

Ismerek egy fiút,nagyon nyílt,nagyon közvetlen mindenkivel.


Kicsit bolond, őszinte és szókimondó,mindig a szemedbe néz,amikor hozzád beszél. Ami a szívén,az a száján,szerintem észre se veszi,hogy mennyi embert megsért ezzel. Roppant naivitása van, mindenkivel mosolygós és barátságos, viccelődik,és mondja a magáét,nagyon csípős nyelve van,de látszik h nem rosszindulatból mondja,csak egyszerűen ilyen.

Az egész életet úgy ahogy van szereti,és minden embert szeret, egy ilyen különös pozitív "felhő" van körülötte, mindig a fellegek között jár,és egyfolytában boldog. Akkor is ha nem kap semmit sem. Ha valaki nem kedveli őt arról nem vesz tudomást,és mindent ilyen rózsaszín ködben lát kábé. Nagyon szét szórt,és néha már annyira szét van esve,hogy azt se tudja,milyen nap van éppen. Egyeseket zavar a személye mert idegesíti őket,h ők nem tudnak örülni mindennek, nekem viszont nagyon szimpatikus,és tetszik ez a hihetetlen nyíltsága,szeretnék hozzá közelebb kerülni,de előbb azt kéne tudnom,h mitől lehet ennyire pozitív? Ennek mi lehet az oka?



2012. ápr. 27. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez egy amolyan védelmi mechanizmus lehet, így építi maga köré a betonfalat. Ami ha leomlik, az nagyon fog fájni...
2012. ápr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szóval lehet hogy valami előzménye van a dolognak? Talán sok csalódás érte korábban,vagy miért védekezik?
2012. ápr. 27. 20:20
 3/14 anonim ***** válasza:
Mintha 100%ig engem írtál volna le kivéve hogy megvagyok elégedve az életemmel.Nem tudom mitől van ez de azt vettem észre hogy teljesen más a gondolkodásom,felfogásom mint a legtöbb embernek és meg nem értettnek hiszem magam de nem szomorú vagyok-e miatt hanem inkább kinevetem azokat akik ennyire naivak :D
2012. ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Egyetértek elsővel engem is sok trauma ér/ért ezért az őszinteségemmel zárom ki az embereket és igyekszek csak 1-2 életemben igaz embert benne hagyni a többit meg eltaszítom hogy max csak beszélő viszonyba legyünk.Nem teljesen szép élet de ezt választottam a magányos utat és inkább így szenvedek mint sok hamis emberrel ami a mai világban eléggé trendi dolog mostanság

2012. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kérdező: megeshet. Folyton átverték, kihasználták amíg kedves volt és azt mondta, amit várnak tőle, nem pedig amit gondol; egy idő múlva viszont megunta és 180 fokot fordult. Ezért is nem érdekli őt mára már a mások véleménye.


Kívülről... Belül pedig szétszedi ez az egész szépen lassan.

2012. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Megint 2. vagyok.


3. válaszolóval is egyetértek.Ha nem azaz erős típus tényleg szétfogja szedni magát :S

2012. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6.: A harmadik az első. És én is az első és a harmadik vagyok. Szal' ja. :D
2012. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor csak 2en vagyunk és akkor teljesen egyet értek az 1. válaszolóval aki egyben a 3. is :D
2012. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérdező!Mi a neved?
2012. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jó csaj amúgy ?:D
2012. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!