Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb ha szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb ha szingli vagy, vagy ha párkapcsolatban vagy?

Figyelt kérdés
gondolom mindkettőnek vannak előnyei és hátránya azt hiszem azért a szinglik (főleg a lányok de biztos a szingli fiúk egy része) kapcsolatot szeretne...de ismerek sok olyan embert akinek kapcsolata van mégis annak örülne ha szingli lenne és bulizhatna....ti mit gondoltok?
2010. dec. 12. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól működő párkapcsolatban vagy.
2010. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy, akkor kapcsolatban, ha nem, akkor egyedül.
2010. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
háát én sajnos szingli vagyok...szeretnék egy jó kapcsolatot ahol megbízhatok a partneremben de sajnos nehéz egy jó palit találni aki rendes:P:P....vagy kevés van ilyen vagy van már barátnője:D:S
2010. dec. 12. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:

eddig 4 hosszú, tündéri kapcsolatom volt jó is volt szép is volt de véget ért mind!

És 2 éve alkalmi kapcsolatban vagyok a legjobb....

2010. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Moszuke ***** válasza:

elsőnél a pont,


szerintem nincs kevés rendes fiú tag, csak nem tudtok velünk bánni:) aztán jön a rinya, hogy nem találtok rendes srácot.


érdekes.. nekem az összes haverom mind egytől-egyig jó fej, és rendes, naív, kedves, segítőkész emberek.

valahol mélyen! ez durván olyan 100tag, szerte a fővárosban és környékén és ezek csak ismerősök akiket némileg ismerek.


nos.. egytől egyik mind játszik a lányokkal.. már amelyiknek van:)

hogy miért?.. mert már őket is átbaszták és ez egy fajta bosszú(?) nem tudom.. talán ez a helyes kifejezés...


DE! mindig van köztük 1-2 olyan forma aki ismét szerelembe esik és visszatér az igazi, régi, kedves énje.


hogy miért? mert az végig ott van.. csak elő kell tudni szedni:)

az emberekkel tudni kell bánni. tudni kell velük megtalálni a közös hangsúlyt. ezen dolgozzatok és azon mit kezdjetek a külsőtökkel.

merthogy,

hallottam egy jónak tűnő mondatot:


a külső megfog a belső megtart.

e szerint tessék pasizni:)

a külsőt könnyen tudjátok befolyásolni... a belsőre megy gyúrjatok rá:) ha kell olvassatok, vannak könyvet amik útmutatást adnak hogy bánj a fejünkkel:)


a pasik eredendően nem g*cinek születtek és mélyen mindegyiknek ott van a bújós kisfiú amire ti annyira vágytok....

persze ha van 1-2lány akinek megfelel a kan disznó aki teleperi.. hát az akkor ne szedje elő mélyről a kisfiút:)

nagyjából ennyi.


22/f

2010. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kapcsolatban. nem is kérdés.
2010. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Néha így, néha úgy. Most már fél éve nincs senkim, szeretnék szeretni valakit, de valahogy nem jön össze. :/
2010. dec. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!