Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kéne?

Figyelt kérdés
Van egy lány akitől most búcsúzok el, viszont nem volt vele kapcsolatom. Mondtam neki még régen hogy nagyon szeretem, de ő csak barátként szeretett, de most már ő is szeret engem félig barátként félig viszont már nem csak barátként... viszont mégsem lehetünk együtt... :'((osztálytársam volt 2 évig, és fél évvel ezelőtt mondtam meg neki, akkor még barátként szeretett, most viszont már nem csak, de mégsem lehetünk együtt, és jövőre már nem leszünk osztálytársak, mert ballagunk). szóval most búcsúzok el tőle a napokban, kihívom naplemente környékén (itt lakik nem messze) és az a kérdés, hogy szerintetek lesmároljam vagy se? mert búcsúzáshoz nem illik, meg nem is volt kapcsolatunk sem.. viszont ő is szeret, meg én is szeretem.. akkor most mi legyen?

2012. jún. 13. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat csak osztálytársak között működhet?? Vagy elköltözik?? Nem értem...
2012. jún. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha szeretitek egymást akkor mi itt a kérdés? Miért ne lehetnétek együtt? Nem értelek, ott laktok egymáshoz közel, nincs itt semmi probléma. Gyorsan tessék kezdeményezni.
2012. jún. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rengeteg időbe telne míg elmagyaráznám hogy miért... próbálkoztam mindennel már, de nem lehet, lehetetlen.. de nem ez volt a kérdés
2012. jún. 13. 20:34
 4/7 A kérdező kommentje:
a kérdés az, hogy a búcsúzásnál kéne-e smárolni... ideillik-e a hangulathoz? akiket megkérdeztem, azt mondták hogy helyzetfüggő
2012. jún. 13. 21:57
 5/7 Valaszolok ***** válasza:

Figyelj öreg.Szerintem hagyd a francba a dolgot.Hogy miért?

1.ha eddig nem sikerült párkapcsolatig jutni akkor már szerintem felesleges.

2. ha smárolsz vele nehezebb lesz a búcsú

3.szedd már össze magad ember!!!

2012. jún. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindent bele!:) Smárold le, biztos a csaj is így akarja:)
2012. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hat szerintem ha bucsuzoul lesmarolod akkor meg nehezebben fogsz tudni elvali tole :)lehet jobb lenne hogy ha csak megpuszilnad az arcat(szajat) es meglatod hogy reagal lehet meg is csokolhatod de csak lassan nem kell azonnal leteperni :):) es a naplemente nah az egy kiraly dontes volt bar csak en is ott lehetnek almaim pasiaval :) JO IS VOLNA NAH NEKED MEG SOK SIKERT ES KERJUK A RESZLETEKET H SUT EL A DOLOG :p
2012. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!