Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most van esélyem nála vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most van esélyem nála vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, egy suliba járunk. Nagyon édes, kedves, nagyon jól néz ki és azt hiszem, hogy kezdek beleszeretni vagy nem tudom, lehet még nem, de nagyon erősen vonz engem. Lehet még csak nagyon szeretem őt, de ha tudnám hogy van esélyem nála, simán beletudnék szeretni. Volt nem olyan régen, hogy hozzámért, ültünk egymás mellett és olyan volt mintha megsimogatott volna, ami nekem nagyon jól esettA közelében olyan nyugodt vagyok , és jó ha ott van velem. Hogy derithetném ki, hogy benne lenne-e bármiben, akár csak egy csókban? Tudja, hogy én a lányokat szeretem, és nem zavarja. Megkérdeztem tőle, hogy kopróbálná-e lánnyal és azt mondta nem tudja. Ez most akkor lehet? Mert annyira szép tényleg, és annyira tudnám szeretni. Volt olyan is, hogy egy csaj bejött nekem, ezt ő tudta és mikor látta, akkor olyanokat mondott, hogy az egy qrva stb. Ez miért volt? És néha nem engedi hogy más csajokat nézzek. Nem akarom túlságosan beleélni magam, hogy vele lehetek, de nagyon jó lenne.

18/L


2012. jún. 13. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
van :)
2012. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát biztos. én nem értek a lovakhoz :D...

Én alapból nem értem egy lány hogy tud csajozni lány létére. A csajozás fiú létemre is a nehéz problémás dolgok közé tartozik. :D

2012. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, hiányzott már a mai leszbi kérdés...
2012. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!