Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esélye van egy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van egy meleg fiatal párnak, hogy örökre együtt maradjanak, ha jelenleg nagyon szeretik egymást?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a helyzet buktatóira: nem tud róla a család, tehát semmi támogatója a kapcsolatnak, megjegyzések, pletykák...

F/20


2009. júl. 4. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ritka az olyan heteróknál is hogy fiatalon megtalálják az igazit... de bármi meglehet:)
2009. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
hm! ezen mar enis elgondolkoztam, ha a csalad mindket felrol nemmegerto, es szerintem nagyreszben nem az! akkor nincs sok esej, mert a szulok ugyis mindent megcsinalnanak annak erdekebe, hogy nehogy egyutt lehessenek akkor szerintem a eselye nagyon kicsi, hogy orokre egyutt maradjanak, es nyugodtan elhessek az eletuket! de ez csak a en velemenyem
2009. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

az én és barátom családja sem találkoztak még,mert nem lakunk olyan közel egymáshoz.Viszont az sincs,h. vaalki akadályozná ezt a kapcsolatot.És érezzük,h. megtaláltuk az igazit már egy jó ideje ;]

hajrá.szurkolok,ne adjátok fel

2009. júl. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szia!

azok a buktatók, amiket Te írsz, mind-mind külső tényezők...

ezek figyelembevételével ahogy már írták a hetero kapcsolatok is bármikor tönkremehetnek...

sztem akár meleg, akár nem egy pár, a külső tényezők azok, amikre a legkevésbé kéne figyelni, bár én is tudom, hogy nagyon nehéz. próbáljátok élvezni az együtt töltött időt, és nem a külső tényezők negatív hatásai miatt felmerülő problémákon "csámcsogni"!

20 évesen még tényleg fiatal egy ember, akár milyen nemhez vonzódik. általában a legelső szerelem nem tart egy életen át, mert az emberi természet nagyon is kíváncsi...

sok boldogságot és szerencsét az életben!

2009. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Általába nagyon le szoktam oltani azokat ekik ezeket (homokos) kérdéseket írják........... rossz kedvem van és nem teszem.


Nem tudom hogy ez nálatok hogy megy (és bocs de nem is érdekel) de szerintem nagyobb eséllyel vágtok neki egy kapcsolatnak mint a heterok........... mármint ha tisztáztátok ezt az ismerősökkel stb. Mert ezt tisztázni KELL...... így nem lehet hosszútávon tervezni.

Még (hála isten) kevesen vagytok és nehéz vállogatni, megcsalni szerintem mégnehezebb, jobban megbecsülitek egymást.......... szerintem kissebb a csábítás is.

2009. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanannyi mint a "normális" pároknál.Én nem hiszek benne mondjuk hogy 17évesen megtalálom életem párját,akivel 80 évesen is együtt élek.Persze kitudja :P

Neked meg sok sikert!

2009. júl. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ugyanannyi az esély, mint heteró pároknál, és a két emberkétől függ, attól, hogy hogyan gondolkodnak a világról, egymásról, stb.

:]

2009. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Régen rossz, ha egy párt a közvélemény tart össze.
2012. jún. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Semennyi. Majd elmúlik.
2013. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmi esély rá. Ez csak olyan hirtelen fellángolás.
2013. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!