Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan szemét. Fél éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szemét. Fél éve együtt voltunk. Kidobott azzal a kifogásal h fiatal vok hozzá (17/F ÉN 15/L). Nagyon szomorú voltam alig tudtam elfelejteni. Most megint akart valamit anyira aranyos volt. Nem igazán értem?!

Figyelt kérdés
Szóval azthittem megvaltozott.de tévedtem megint csak addig voltam jó neki amig nem taliztunk.persze ak se történt semmi komolya csak puszi puszi..nemértem h amig nem tal nagyon rendes latszik rajta h komolyan gondolja,miutan tal alig ir csörget stb..szinte nem is letezem xamara,de ha én nem cs9rgetem kiakad..+féltékeny de nem vallja be.+ir h haragszom e meg ilyesmi.. S: most akarhat valamit tőlem vagy nem???
2009. júl. 5. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Akar is meg nem is... Mondjuk ugy hogy egyenlöre kerülnöd kéne kcsit ha talizni akar akkor mond neki h nem érsz rá stb akko rminnél többet fog majd keresni kcisit csak msnen vagy telon beszéljetek és ne talizzatkok szerintem utána meg majd atalival se lesz baj ha érez irántad
2009. júl. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen pasival nem érdemes foglalkozni, csak magára gondol, nem hinném hogy túlságosan érdekli hogy te mit érzel.
2009. júl. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
jobbat érdemelsz, szard le ha hülye...
2009. júl. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laksz?
2009. júl. 5. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad kihasználni! Többet érsz te annál. Először is azt döntsd el, hogy te szeretnél-e tőle valamit. Mert ha már nem szereted és úgy gondolod nem éri meg még az sem a fáradtságot, hogy megtudd ő pontosan mit akar tőled, akkor hagyd a fenébe. Két dolog lehet most vagy ő sem biztos magában vagy csak játszani akar veled. Mindenesetre a helyedben én "nem ugranék egyből a karjaiba" csak mert találkozni akar. Egy ilyen szakítás után hagyd, hogy rágja a küszöböd.
2009. júl. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!