Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan élnétek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan élnétek meg egy ilyen esetet? Hosszú sztori, nem fake, és troll/bunkó válaszokat nem kérnék.

Figyelt kérdés

Még egyszer összel iskolai kirándulásra mentünk külföldre, 1 napra.

Osztályomból talán 6-an jöttek, köztük Ő.

Akkor az a csaj tetszett,aki amúgy osztálytársam, és habár nem mertem felé közeledni (legalábbis suliban nem), azért nagyon tetszett.

Még voltak is olyan dolgok amik miatt úgy gondoltam, hogy talán, egy kis fikarcnyi esélyem lehet nála..

Amúgy én egy átlagos srác vagyok, most 14 éves,8. oszályos , nem stréber/pedálozós gyerek, átlag testalkatú, átlag (bár a mai "bmx, leiszom magam, coronita, stb" átlaghoz képest lehet különcnek számítok...)

A sztori ott tart, megyünk buszon, (elég hülyén ültünk le, mivel mindenki más időpontban érkezett a buszhoz, így csak 1 haverom volt a közelben, Ő, és a csaj barátnője.

A többiek a másik osztályból lévő "menőgyerekek", illetve az alsóbb osztályosok.).

Megyünk a buszon, kitalálja egyik gyerek, hogy felelsz vagy merszezzünk. OK. beállok kicsivel azután hogy elkezdték. Nem kerültem sorra, de nem ez a lényeg. A legtöbbször az volt a feladat, hogy puszild meg őt vagy őt, dobj meg valakit, különböző hülyeségek. Aztán a csajra fordult a mutató, és egyik gyerek másik osztályból észrevette, hogy én még nem nagyon tudtam aktívkodni a játékban, ezért azt adta a csajnak feladatul, hogy adjon nekem egy puszit. Már kezdtem örülni, amikor így kb 5-10 másodperc után a csaj azt mondta: hogy ő inkább neki akar puszit adni. Na most: Az a gyerek, akiről beszélt egy: gazdag, gyökér, barnás bőrszínű (ez nem lenne érdekes, de viselkedésén is látszott), bunkó, keresztbe álló fogú, "menőgyerek" volt a másik osztályból.

Ok, akkor ezt így lerendezték, aztán úgy szépen lassan leléptem, vissza a helyemre. Azt nem kell mondanom, hogy onnantól nekem utazás kb. olyan volt, mint egy fegyencjárat...

Közben haverom valahova beült telefonozni, nálam meg egy mp4 volt össz, amit hihetetlen szerencsésen elfelejtettem feltölteni elöző nap, tehát kb. 1 órára volt elég (6 óra volt az út oda vissza)

Na most, a világ összedölt bennem itthon, úgy voltam vele, hogy lesz@rok mindenkit, mindent. (azért emos nem lettem, az nem férne az agyamba)

Aztán jött az, hogy minden kis hülyeségen megüzköztem, és amíg addig nyugodtan mondhattak bármit másik csajok, addig most ez felhúzott, és nem szóltam semmit, csak gondolkoztam tovább azon, hogy milyen kedves velem mindenki.

Aztán, volt egy lány, aki kedves volt velem, a másik csajokkal (osztályból), nagyrészt elromlott kapcsolatom, csúnya szájkaraték voltak. Aztán ez a lány pár hónap alatt rászokott cigire, ma már napi 1 doboz meg se kottyan neki. Eleinte úgy voltam ezzel a lánnyal, hogy végre egy kedves, szép csaj, de nem akarom őt is elveszteni, friendzonoltam...aztán mikor késöbb megtetszett, már ott is maradtam. Vagy csak nem mertem lépni. Nem tudom. Aztán december körül a csaj kezdett nagyon megváltozni, kocsmába járt, új "barátai" lettek, egyre többet szívott, stb. vele is kezdett elromlani a kapcsolatom. Aztán egyszer kiakasztott, mert elvesztettem kutyámat is (pont karácsony elött egy nappal, csak hogy jó legyen (y), és ezt kb. úgy értékelte, hogy hisztizem, szóval ővele nagyon összevesztünk, de akkor már akik addig pártolták, ők is ottthagyták, csak az új barátai voltak ott neki.

Aztán hirtelen úgy éreztem, hogy rendbe jöttem. Minden jó volt, tehát az a "depis kor" lezárult.

Most (lassan 5 hónap után), újra Ő tetszik. Ő, aki azelött az út elött tetszett. Egyre többet beszélek vele sulin kivül (sulin belül nem túl beszédes), volt is egy olyan érzésem, hogy talán szimpatikusnak tart, mert valahogy szokatlanul sokat dumáltunk, meg ilyenek. Aztán szóba került ez az út (habár ezt a sérelmemet nem mondtam el neki), és kiderült arra sem emlékszik, hogy énis ott voltam..

Meg elejtett mondatokból kiderült, hogy szó sincs arról, hogy szimpatikusnak találna, csak éppen unatkozott, vagy nem tudom miért. De nem érdekel a dolog, mert igaz, hogy lassan ötödszörre forgat kést a szívemben (mert azért ez az eset, mondhat bárki bármit, szerintem eléggé sz@r érzés.), de valamiért mégis ő tetszik. Talán mert kedves, és nem olyan mint a többi lány, hogy feltűnősködik.

Igazából...ez ilyen naplószerűre sikeredett, de mai napig nem mondtam el senkinek, hogy ez történt, és valakinek le akartam legalább írni. Ti mit szóltok ehhez? Mert az oké, hogy már túléptem rajta, de azért az emléke meg fog maradni sokáig az biztos...

És aki azt mondja, hogy ennyi idősen még homokozott, vagy legózott, annak csak azt tudom kívánni, hogy vele ne menjenek ennyire sz@rul a dolgok közel fél évig. :)


2012. jún. 14. 21:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%

Igen,. végig, bunkó barátom! (1. válaszoló)

ÉN végig olvastam.


Vélemény... Hagynod kellene a csajt. Ha nem is emlékszik, hogy ott voltál a buszon, akkor.. Szerintem tudod te is, hogy egyáltalán nem tűnsz fel neki. Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel.

2012. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én is végig olvastam, és ugyanazt mondom, mint az előttem szóló: hagyd a francba. Semmit nem ér a csaj.
2012. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Én is végig olvastam, és én is azt tudom mondani, hogy hagyd.
2012. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Végig olvastam. Szerintem ennyi idősén még nem kell agodnod, sőt nem viselhet meg ennyire ezek a dolgok. Még rengeteg alkalmad lesz, persz sok csalódás is, de ha meg fogadsz egy tanácsot akkor kb menj úgy mindenhez neki hogy leszarod az egészet és lesz ahogy lesz, vagy összejösz egy csajjal vagy nem. Szal fel a fejjel és hajrá. A történetben lévő szereplőkkel meg ne foglalkozzál.


20/F

2012. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Háááát én végig olvastam,és minden olyan zavaros,igazából nem értek semmit,furcsa fogalmazás mód,de mind1...Hidd el nekem is voltak ilyen depis napjaim,jobban mondva 3 év szintiszta pokol,de tavaly nyár végén kiküszöböltem és rendbe jöttem,és szeptembertől májusig megint depis lettem,de már nem ugyan azért mint azelőtt,és táááádááám most itt vagyok ezt is tuléltem,de azt érzem megint rossz paszban vagyok...Igazából annyit mondhatok,hogy az élet megy tovább,ne pazarold olyanokra az idődet,akik nem érdemlik meg...hidd el én már csak tudom...

Jah és az én fogalmazó képességem sem jó,sőt még a helyes irásom se,de kit érdekel?

2012. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a csaj kb. úgy bevonz, mint méz a legyet.

És nem csak azért mert szép (mert elég fullos a csaj), de ahogy beszél, a hangja, a gesztusai, meg az egész szemléletmódja annyira elüt a többi csajtól, annyira más, pozitív értelemben, hogy vonzz.

csak az a gond, hogy felém kb. semmit nem érez...

De oks, megpróbálok az agyamra hallgatni..

2012. jún. 14. 21:58
 7/26 anonim ***** válasza:
Én is végig olvastam. próbáld meg lezárni az ügyet magadban és nyiss más lányok felé. Vedd észre, hogy más is van aki kedves és aranyos. Ő nem érdeklődik irántad így tök felesleges rápazarolnod az idődet.
2012. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 jin ***** válasza:

Koncentrálj csak a pénzre !

Viccen kívül !

Ha elmész melozn i,akkor elterelodik erről a figyelmed ha magadtól nem tudod!

2012. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

14 évesen. Pénzre?

Nem lesz nekem elég időm felnőtt koromban egész életemben dolgozni ahhoz, hogy a 47 ezremből megélhessek?

Ezt te sem gondolhattad komolyan...

2012. jún. 14. 22:38
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként észrevettem valamit, az írásodból arra következtetek, hogy végre egy értelmes 14 éves fiú írt ide.

És ezt mosd vedd bóknak, messze több eszed van, mint hasonló korú társaidnak... Csak ne változz meg....

2012. jún. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!