Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra összejönni az exbaráttal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra összejönni az exbaráttal?

Figyelt kérdés
3 év eltelte után. Mennyire lehet működőképes? Tapasztalatokat várok! Köszi!

2012. jún. 15. 11:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Exel soha! Mindig csak a baj van belőle!
2012. jún. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Újramelegítve a leves sem olyan már! Én nem jönnék össze exel!


27/F

2012. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a szakításotoknak nyomós oka lehetett, akár a te részedről, akár az övéről. Nem hiszem és szerintem te sem gondolod komolyan, hogy ami miatt régen szakítottatok az most egy kettőre megoldódik. Bár lehet nagy a kísértés, de én sem tenném, lenne bennem annyi tartás.
2012. jún. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez általában a "ha már ló nincs..." szitu szokott lenni, szerintem nem működőképes.

Nekem már az is fura volt, mikor az exem egy év után vissza akart jönni. Azalatt az egy év alatt egy másik nővel kufircolt, engem le sem tojt, aztán hirtelen "mennyire hiányoztál, milyen jó volt veled". Egy év és egy másik nő kellett, hogy rájöjjön, én milyen csodálatos vagyok? Kösz, nem.

2012. jún. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Ha újra veszekedni, szakítani akarsz, egyszóval sorba állni a lóf*szért, akkor mindenképpen!
2012. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ő még "élni" akart. Aztán 1-2 hét után rájött, hogy mégsem. Akkor nem tudtam ezt megbocsájtani. Mostanra én is sokat fejlődtem. Viszont ismerek olyanokat akiknek különlét után mára működő házasságuk van.
2012. jún. 15. 11:54
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem h ha a válaszolók több mint fele meg sem próbálta újra az exel minek írnak hülyeségeket -.-" Én már megtettem és jobb volt mint előtte.Ha így álltok az exekhez nem csoda h vége lett a kapcsolataitoknak.
2012. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Végre egy kis biztatás! :)
2012. jún. 15. 12:42
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan jókat röhögök némelyik válaszon. :) Humoros a megfogalmazásuk. :)


Nyilván vannak jó, és kevésbé jó exek. Az előbbivel igen, az utóbbival ne.


Ha én vagyok az az exbarát, akkor feltétlen!

2012. jún. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A legjobb ex:) Igazából tök hülye vagyok, hogy elengedtem anno:@
2012. jún. 15. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!