Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra összejönni az exbaráttal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra összejönni az exbaráttal?

Figyelt kérdés
3 év eltelte után. Mennyire lehet működőképes? Tapasztalatokat várok! Köszi!

2012. jún. 15. 11:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igazad van 12:33-as! Viszont az én esetemben olyan csúnya szakítás volt, ami miatt én nem akartam még az esélyét sem megadni egy második próbálkozásnak, valóban nem tudom, mit hagytam ki, de nem is bántam meg, mert hálistennek jött helyette valaki más.
2012. jún. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért,ha már 3 éve szakítottatok,akkor elég sok idő eltelhetett ahhoz,hogy megpróbáljátok újra. Éltetek,gondolkoztatok,fejlődtetek,meg is változtatok. Ki tudja,talán sikerülhet. De ne lepődj meg,ha újra előjönnek a régi problémák...
2012. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Próbálok felkészülni az esetleges rosszra is de inkább pozitívan állok a dologhoz:)
2012. jún. 15. 23:33
 14/15 szabadsagharcos válasza:
71%
Ha mar csak megfordult a fejedben az ujrakezdes, akkor ne tartsd vissza magad!!
2012. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Engem újra megcsalt mikor össze jöttünk másodjára.

Ha nincs ló, jó a szamár is. A baj hogy én voltam a szamár a történetben.


N

2017. dec. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!