Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell szégyellni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell szégyellni ha valakinek ducibb a barátnője, mondjuk nem 55 kg, hanem 75? Az én barátnőm is hasonló alkatú, mégis úgy imádom ahogy van.

Figyelt kérdés
A kérdést azért írom, mert elég sok olyan kérdés volt it ahol férfiak (akik állítólagosan szeretik a barátnőjüket) azzal foglalkoznak, hogy szégyelljék e strandon vagy nem.Azért mert a média ezt diktálja még nem jelenti azt hogy ezt követni is kell. Jó lenne ha mindenki magába szállna picit.
2012. jún. 15. 14:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
15%
köszönjük. mi lesz a következő lépés? alakítasz egy új vallást, esetleg önmagadban leszámolsz az összes terrorista szervezettel?
2012. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
20%
Ha az utolsó mondatod nem lett volna, még egyet is értenék veled. Így viszont annyit mondok, hogy inkább üljél le szépen, és gondolkodjál.
2012. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Az eszetek pont annyi mint amennyinek látszik....

Semmi!!!!

2012. jún. 15. 14:44
 4/29 anonim ***** válasza:
mert?
2012. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Attól még hogy valakit nem fúj el a szél, nem tudom miért kell gúnyolni, piszkáni, szánalmas megjegyzéseket tenni rá.

De ha belegondolok, ti biztos valami adoniszok vagytok..

2012. jún. 15. 14:46
 6/29 anonim ***** válasza:
33%
én nem vagyok az. nem nézem le a kövér nőket. de az már más kérdés, hogy kinek képzeled te magad, hogy olyanokat írsz több 1000 embernek, hogy "Jó lenne ha mindenki magába szállna picit." ?
2012. jún. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
26%

Hallod hülyegyerek, olvasd már el mit írtam... Vissza kéne venni az arcból!

(3-as)

2012. jún. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%
Én nő vagyok, nem tartozom a deszka lányok táborába de nem is akarok.Ha meg a barátom azt éreztetné velem, hogy ciki jönni velem akárhova azonnal ott hagynám.Amúgy is elegem van ebből a hülyeségből, hogy csak arra mondják hogy csinos aki van vagy 40 kiló.Én nem akarok olyan lenni.Sportolok, nem vagyok kövér, löttyedt.De attól mert nem vagyok 55 kiló még csinosnak tartom magam.
2012. jún. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
38%
Gyerekek ez egy nő! A kérdező egy dagi csaj!
2012. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%
Én egyetértek a kérdezővel. Ismerek is teltebb lányokat, akik egyáltalán nem csúnyák, és van barátjuk is, aki nem szégyenli őket (:
2012. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!